„Lietuvos rytas“ po pratęsimo nusileido Krasnodaro krepšininkams | Diena.lt

„LIETUVOS RYTAS“ PO PRATĘSIMO NUSILEIDO KRASNODARO KREPŠININKAMS

• 0

Lemiamu metu du tolimus metimus smeigęs Rokas Giedraitis padėjo Vilniaus „Lietuvos rytui“ (1-2) panaikinti turėtą deficitą ir išplėšti pratęsimą, tačiau jame vilniečiams triumfuoti nepavyko.

Per pridėtą laiką vos 4 taškus surinkę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai trečiajame ture savo aikštėje 85:93 (21:18, 22:25, 21:18, 17:20, 4:12) turėjo pripažinti legionierių vedamos C grupės lyderės Krasnodaro „Lokomotiv“ (3-0) pranašumą.

Nuo pat pratęsimo pradžios atsilikinėję vilniečiai po Mindaugo Lukauskio tritaškio buvo išlyginę rezultatą – 85:85, tačiau per likusias beveik tris minutes taškų pelnyti nebesugebėjo.

Giedraitis prametė du tolimus metimus, Marcas Carteris ir Trevisas Petersonas – po vieną, o aštuonis taškus surinkę Rusijos klubo amerikiečiai įtvirtino komandos pergalę ir lyderystę grupėje.

Po ilgosios pertraukos galingu spurtu 15:4 startavę „Lietuvos ryto“ krepšininkai buvo įgiję 11 taškų persvarą – 58:47, tačiau iš karto po to pralaimėjo atkarpą 0:11 ir vėl rezultatas buvo lygus – 58:58.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 22 (11/13 baudos), Rokas Giedraitis 19 (4/10 trit.), Mindaugas Lukauskis 11.

„Lokomotiv“: Joe Raglandas 21 (9 rez. perd.), Frankas Elegaras 17 (10 atk. kam.), Mardy Collinsas 13, Brianas Qvale'as 12, Chrisas Babbas 11, Ryanas Broekhoffas 10.