LKL: M. Lukauskio spurto pakylėta Prienų „CBet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Dzūkiją“ | Diena.lt

LKL: M. LUKAUSKIO SPURTO PAKYLĖTA PRIENŲ „CBET“ RUNGTYNIŲ PABAIGOJE PALAUŽĖ „DZŪKIJĄ“

• 0

Trijų jaunųjų krepšininkų – Arno Veličkos, Martyno Varno ir Regimanto Minioto, bei veterano Mindaugo Lukauskio vedama Prienų „CBet“ (1-2) namų aikštelėje 88:72 (21:18, 22:23, 21:18, 24:13) nugalėjo Alytaus „Sintek-Dzūkiją“ (1-2) ir iškovojo pirmą pergalę naujame Lietuvos krepšinio lygos sezone.

Dviejų LKL vidutiniokų susidūrimas buvo išties įnirtingas. Visų rungtynių metu nė viena komanda neįgijo apčiuopiamo pranašumo, tačiau išskyrus trumpas atkarpas antrame ir trečiame kėliniuose, prieniškiai atrodė kiek solidžiau.

Likus 7 minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po A.Bowie dvitaškio rezultatas dar buvo lygus (66:66), tačiau aikštės šeimininkai surengė spurtą 13:2, kurį inicijavo ne bet kas kitas, o 40-metis Mindaugas Lukauskis, pataikęs tris labai svarbius tritaškius.

Paskutinių septynių minučių atkarpą prieniškiai laimėjo 22:6.

16 taškų (5/7 tritaškiai) pelnęs M.Lukauskis sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, taip pat kaip ir dvigubai už kolegą jaunesnis Arnas Velička, surinkęs tokį patį taškų kraitį ir atlikęs net devynis rezultatyvius perdavimus.

Prienų „CBet“: M.Lukauskis ir A.Velička (22 naud. bal.) po 16, M.Varnas 15 (22 naud. bal.), R.Miniotas 7 (14 atk. kam., 20 naud. bal.).

Alytaus „Sintek-Dzūkija“: M.Sušinskas 18 (21 naud. bal.), A.Bowie ir R.Pekovičius po 13, L.McLane'as 10.

Pirmą pergalę iškovoję Prienų krepšininkai pakilo iš turnyrinės lentelės dugno. Dabar Lietuvos krepšinio lygoje pergalės lieka neiškovojusios dvi komandos – „Šiauliai“ ir Kėdainių „Nevėžis“.