Naudingai žaidęs R. Jokubaitis su „Barcelona“ šventė pergalę Ispanijoje | Diena.lt

NAUDINGAI ŽAIDĘS R. JOKUBAITIS SU „BARCELONA“ ŠVENTĖ PERGALĘ ISPANIJOJE

• 0

Dvi pergales Eurolygoje iškovojusi „Barcelona“ (9-3) savaitę užbaigė laimėdama Ispanijos lygos mačą.

Katalonai namuose 75:60 (18:13, 19:17, 16:20, 22:10) įveikė Malagos „Unicaja“ (8-4) krepšininkus.

Rokas Jokubaitis aikštėje praleido 17 minučių. Per jas lietuvis pelnė 7 taškus (3/5 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

Po trijų kėlinių „Barcelona“ pirmavo tik 3 taškais (53:50), tačiau lemiamą rungtynių ketvirtį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai laimėjo 22:10 ir šventė trečiąją pergalę šią savaitę.

Ispanijos ekipa per savaitę nė karto nepraleido 70 ar daugiau taškų. Mače su „Monaco“ varžovai pelnė 63 taškus, rungtynėse su „Panathinaikos“ praleisti 68 taškai, o šiandien – 60.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje žaidė Nicolasas Laprovittola, kuris per 23 minutes pelnė 13 taškų (1/3 dvit., 1/4 trit., 8/9 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 16 naudingumo balų.

Malagos ekipos gretose išsiskyrė Dylanas Osetkowski, kurio sąskaitoje per 28 minutes buvo 11 taškų (1/5 dvit., 3/6 trit.), 5 atkovoti kamuoliai bei 9 naudingumo balai.

„Barcelona“: Nicolasas Laprovittola 13 (8/9 baud., 4 rez. perd.), Janas Vesely (4/9 dvit., 6 atk. kam.) ir Mike'as Tobey (2/5 trit., 8 atk. kam.) po 10, Tomašas Satoransky 9, Nikola Mirotičius 8, Rokas Jokubaitis 7 (4 rez. perd.).

„Unicaja“: Dylanas Osetkowski 11 (3/6 trit., 5 atk. kam.), Tysonas Carteris 10 (5/6 dvit., 0/5 trit.), Kendrickas Perry 7 (1/5 trit.).