„Neptūnas“ nelengvai įveikė svečius iš Alytaus | Diena.lt

„NEPTŪNAS“ NELENGVAI ĮVEIKĖ SVEČIUS IŠ ALYTAUS

• 0

Lietuvos vyrų krepšinio lygoje (LKL) trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje 74:67 (26:15, 14:25, 17:24, 17:3) nugalėjo Alytaus „Sintek-Dzūkijos“ ekipą.

Uostamiesčio ekipa laimėjo pirmąjį kėlinį 11 taškų skirtumu (26:15), bet įpusėjus mačui, rezultatas jau buvo lygus 40:40. Trečiajame kėlinyje Alytaus klubas įgijo 7 taškų pranašumą (64:57), bet per likusias 10 min. svečiai pelnė vos 3 taškus. „Neptūnas“ ketvirtojo kėlinio viduryje išsiveržė į priekį ir iškovojo pergalę.

Klaipėdos ekipai (2 pergalės/0 pralaimėjimų) po 11 taškų pelnė Dorrinas Dorsey, Tomas Delininkaitis ir Simas Galdikas, 10 - Matas Jogėla.

Alytaus komandoje (1/1) 18 taškų surinko Paulius Danisevičius, 17 - Artūras Jomantas, 10 - Adrianas Bowie‘is.