„Olimpia“ vis sunkiau sustabdoma: penkta pergalė iš eilės | Diena.lt

„OLIMPIA“ VIS SUNKIAU SUSTABDOMA: PENKTA PERGALĖ IŠ EILĖS

• 0

Milano „Olimpia“ (14-7) ekipa kaip reikiant įsibėgėjo. Antradienio vakarą Ettore Messinos auklėtiniai 90:79 (24:19, 20:15, 21:28, 25:17) namuose susitvarkė su Pirėjo „Olympiakos“ (11-11) ir tai buvo jau penktoji „dizainerių“ pergalė Eurolygoje iš eilės.

Italijos klubas diktuoti madas pradėjo dar iki didžiosios pertraukos. Jau antrajame kėlinyje šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, bet trečiojo kėlinio pabaigoje graikai pasivijo varžovus (60:60), tad „Olimpia“ vėl teko jungti aukštesnę pavarą.

Visgi tuomet iniciatyvos ėmėsi puikiai rungtyniavęs Kevinas Punteris. Milano ekipa šovė atkarpa 9:0 ir šis smūgis svečiams iš Graikijos jau buvo per skaudus.

Jie dar sugebėjo grąžinti intrigą ir abi komandas skyrė vos vienas metimas, tačiau lemiamas lūžis taip ir neįvyko.

K.Punteris Milano klubui pelnė net 27 taškus. Po pergalės „Olimpia“ pakilo į trečią poziciją.

„Olimpia“: Kevinas Punteris 27, Malcolmas Delaney 16, Sergio Rodriguezas 14, Luigi Datome 12.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 18 (10 atk. kam.), Kostas Sloukas 17 (7 rez. perd.), Charlesas Jenkinsas ir Aaronas Harrisonas po 8.