Pirmoji „Trail Blazers“ pergalė ketvirtfinalyje | Diena.lt

PIRMOJI "TRAIL BLAZERS" PERGALĖ KETVIRTFINALYJE

Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Portlando "Trail Blazers" klubas pirmadienį namuose 19,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po ypač sėkmingo ketvirtojo kėlinio - 99:92 (27:22, 28:26, 13:27, 31:17) - nugalėjo Memfio "Grizzlies" krepšininkus, kuriems seriją iki keturių pergalių pralaimi 1-3.

Pirmuosius tris serijos mačus "Grizzlies" komanda laimėjo 100:86 ir 97:82 (namuose) bei 115:109 (išvykoje).

32 taškais prie pergalės pirmadienį prisidėjo Damianas Lillardas (7 rezultatyvūs perdavimai), po 18 - LaMarcusas Aldridge'as (12 atk. kam.) ir C.J. McCollumas, 13 - Meyersas Leonardas (13 sugriebtų kamuolių), 12 - Nicolas Batumas (13 atk. kam.).

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Marcas Gasolis (21 tšk.), Courtney'is Lee (19 tšk.), Beno Udrihas (13 tšk.), Zachas Randolphas bei Nickas Calathesas (po 12 taškų).

Penktąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos trečiadienį žais Memfyje.

Kitų pirmadienio NBA lygos atkrintamųjų rungtynių rezultatai:

Rytų konferencija (ketvirtfinalis)

Milvokio "Bucks"           -  Čikagos "Bulls"       94:88  (serija 2-3)

Bruklino "Nets"            -  Atlantos "Hawks"     120:115 (po pratęsimo; serija 2-2)