Po Eurolygos taisyklių pokyčių – J. Jerebko pasipiktinimas | Diena.lt

PO EUROLYGOS TAISYKLIŲ POKYČIŲ – J. JEREBKO PASIPIKTINIMAS

  • 0

Eurolyga dar šią savaitę patvirtino, jog koronaviruso paveiktiems klubams nebebus taikomi 0:20 pralaimėjimai, tačiau tokios naujienos itin papiktino Maskvos srities „Chimki“ puolėją Joną Jerebko.

„Tai yra visiška nesąmonė. Prieš išskrendant į Madridą Eurolyga mums neleido perkelti rungtynių su „Real“ ir vietoje pasidavimo klubas norėjo kautis dėl pergalės. Nuvykome ten su penkiais vyrukais bei trimis jaunimo žaidėjais ir davėme gerą kovą. Eurolyga mums pasakė, kad arba mes važiuojame žaisti, arba gauname pralaimėjimą. Tačiau kitoms komandoms buvo suteiktas šansas (peržaisti) praleistas rungtynes. Tai – nesąmonė“, – pasipiktinimo neslėpė J. Jerebko.

Koronaviruso bei traumų pakirsta „Chimki“ Eurolygoje patyrė keturis pralaimėjimas iš tiek pat galimų ir praktiškai visuose susitikimuose vertėsi septynių žaidėjų rotacija, įskaitant jaunuosius krepšininkus.

Vis dėlto kadangi naujieji Eurolygos nuostatai galios ir atgaline data, tai reiškia, jog į rungtynes nevykę Sankt Peterburgo „Zenit“ bei Vilerbano ASVEL klubai išvengs techninių pralaimėjimų ir gaus galimybę peržaisti praleistus mačus.

„Mūsų klubo direktorius stengėsi perkelti rungtynes, – pratęsė J. Jerebko. – Tačiau mums to padaryti neleido ir nusprendėme žaisti. Tada jie ateina ir pasako, kad galės perkelti kitų komandų rungtynes?“

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS