Prakeiksmas nutrauktas: „Šiauliai“ po trejų metų pertraukos parklupdė „Aistes-LSMU“ | Diena.lt

PRAKEIKSMAS NUTRAUKTAS: „ŠIAULIAI“ PO TREJŲ METŲ PERTRAUKOS PARKLUPDĖ „AISTES-LSMU“

• 1

„Šiaulių“ (10-9) komanda nutraukė užkeikimą „Huawei Moterų lygoje“. Romualdo Petronio auklėtinės svečiuose 60:56 (12:13, 15:20, 13:15, 20:8) nukovė Kauno „Aistes-LSMU“ (13-5) ir sugrįžo į kovą dėl trečiosios vietos reguliariajame sezone.

Šiaulietės paskutinį kartą prieš kaunietes buvo laimėjusios dar 2017-2018 m. sezone, kada paskutiniame jo mače nugalėjo 64:58. Nuo to momento „Šiauliai“ tarpusavio dvikovose pralaimėjo devynis kartus iš eilės.

R. Petronio treniruojama komanda pagal pergalių skaičių susilygino su Klaipėdos „Neptūnu“ (10-8), tačiau Saulės miesto klubas yra sužaidęs vienu maču daugiau. Tarpusavio pranašumas tarp šių komandų priklauso „Neptūnui“.

Klaipėdos komandos per paskutinius du turus laukia mačai su LCC tarptautiniu universitetu (1-17) ir Vilniaus „Kibirkštimi-VKM“ (2-15).

„Šiauliams“ liko išvykos susitikimas su „Kibirkštimi-VKM“. „Aistės-LSMU“ „Huawei Moterų lygos“ reguliariajame sezone yra įsitvirtinusios antroje pozicijoje, o nė karto nesuklupusi Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ (18-0) užsitikrinusi pirmojo etapo nugalėtojos vardą.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui Kaune, šeimininkės turėjo saugų pranašumą – 48:40, o įpusėjus ketvirčiui dar pirmavo 52:49. Visgi tada „Aistės-LSMU“ prametė septynis metimus iš žaidimo, Deimantė Žukaitė nerealizavo dviejų baudos metimų, o Karolina Kazočiūnaitė užsidirbo penktą asmeninę pražangą.

Šia duobe pasinaudojusios šiaulietės spurtavo 11:0 ir perėmė iniciatyvą į savo rankas – 60:52.

Urtei Slavickaitei nutraukus kauniečių taškų badą taikliu tritaškiu, Jacqueline Benitez užsidirbo nesportinę pražangą, U. Slavickaitė pridėjo taiklų baudos metimą ir komandas teskyrė keturi taškai – 56:60.

Kitoje atakoje U. Bukauskaitė prametė dvitaškį, bet Davida Dale atkovojo kamuolį puolime ir šiaulietės triumfavo Kaune.

Trigubo dublio ritmu žaidusi D. Dale sumetė 12 taškų (5/11 dvit., 0/4 trit., 2/4 baud.), sugriebė 13 kamuolių ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Po krepšiu dominavusi G. Šegždaitė atkovojo net 17 kamuolių, užfiksavo trečią rezultatą „Huawei Moterų lygos“ sezone ir geriausią rodiklį karjeroje.

K. Kazočiūnaitės sąskaitoje – dvigubas dublis: 17 taškų (4/8 dvit., 0/4 trit., 9/12 baud.), 12 atkovotų kamuolių ir 20 naudingumo balų.

„Aistės-LSMU“: Karolina Kazočiūnaitė 17 (12 atk. kam.), Urtė Slavickaitė 15 (4/9 trit.), Deimantė Žukaitė 9, Martyna Petrėnaitė 8.

„Šiauliai“: Jacqueline Benitez 13, Davida Dale 12 (13 atk. kam., 7 rez. perd.), Enrika Matiukaitė 9 (8 atk. kam.).

• Prakeiksmas nutrauktas: „Šiauliai“ po trejų metų pertraukos parklupdė „Aistes-LSMU“