Pusę savo taškų ketvirtajame kėlinyje surinkęs D. Sabonis – „Pacers“ pergalės kalvis | Diena.lt

PUSĘ SAVO TAŠKŲ KETVIRTAJAME KĖLINYJE SURINKĘS D. SABONIS – „PACERS“ PERGALĖS KALVIS

• 0

Domantas Sabonis svariausiai prisidėjo prie to, kad „Indiana Pacers“ (35-24) nugalėtų jo gimtojo miesto – Portlando – komandą. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose prieš „Portland Trail Blazers“ (26-34) laimėjo 106:100 (30:24, 13:25, 37:26, 26:25).

D.Sabonis nugalėtojų gretose buvo rezultatyviausias – per 27,5 minutės jis pelnė 20 taškų (8/14 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 ir perėmė vieną kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, du sykius suklydo ir triskart prasižengė.

Itin galingai lietuvis rungtyniavo tada, kai labiausiai to reikėjo jo komandai.

„Blazers“ ketvirtojo kėlinio pradžioje atsiliko tik 80:86, bet tada D.Sabonis pelnė 6 taškus iš eilės ir inicijavo savo komandos spurtą 10:2, po kurio „Pacers“ atitrūko 14 taškų skirtumu – 96:82.

Tiesa, svečiai iš Portlando dar spėjo atkurti intrigą. 7 taškus iš eilės pelnę „Blazers“ po C.J. McCollumo dvitaškio likus 30 sek. atsiliko tik 100:103, kol kitoje aikštės pusėje lemiamą dūrį Portlando ekipai į paširdžius smeigė tritaškį pataikęs ir „Pacers“ pranašumą įtvirtinęs Mylesas Turneris.

Iš viso per ketvirtąjį kėlinį D.Sabonis pelnė net 10 taškų.

Domantas Sabonis šiose rungtynėse buvo daugiausiai taškų ir atkovotų kamuolių surinkęs Indianos klubo žaidėjas.

Iš viso jis pasiekė jau 45-ąjį dvigubą dublį sezone, o pagal šį rodiklį su Andre Drummondu ir praėjusios nakties oponentu Hassanu Whiteside'u lietuvis dalijasi 2-4 vietas visoje lygoje. Daugiau dublių – 47 – atliko tik Giannis Antetokounmpo.

„Blazers“ šiose rungtynėse vertėsi be traumą besigydančio lyderio Damiano Lillardo.

„Pacers“: Domantas Sabonis 20 (11 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 17 (7/20 metimai, 8 rez. perd.), Victoras Oladipo (7 atk. kam.) ir T.J. Warrenas po 15, Mylesas Turneris 14 (10 atk. kam.), Justinas Holiday 11 (3/3 trit.).

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 28 (8/15 dvit., 3/12 trit., 8 rez. perd.), Gary Trentas 20 (4/8 trit.), Hassanas Whiteside‘as 18 (9/15 dvit., 16 atk. kam., 4 blk.), Carmelo Anthony 12 (7 atk. kam.).