R. Jokubaitis debiutavo „Knicks“ komandoje | Diena.lt

R. JOKUBAITIS DEBIUTAVO „KNICKS“ KOMANDOJE

• 1

Pirmąsias NBA vasaros lygos rungtynes nuo Niujorko „Knicks“ (1-1) suolo stebėjęs Rokas Jokubaitis antrajame mače buvo pakeltas jau pirmajame kėlinyje.

Lietuvos talentas taškų sąskaitą atsidarė sėkmingai prasiveržęs trečiajame ketvirtyje, o jo atstovaujama ekipa 94:86 (18:24, 23:20, 26:18, 27:24) įveikė Indianos „Pacers“ (0-1) ir pasiekė pirmąją pergalę.

Jokubaitis pirmoje dvikovos dalyje žaidė pusketvirtos minutės, o po ilgosios pertraukos – dar beveik šešias minutes, ir iš viso aikštėje praleido 9 minutes ir 16 sekundžių.

20-metis surinko 3 taškus (1/1 dvit., 1/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir 1 kartą prasižengė.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį nuo 5 val. Lietuvos laiku „Knicks“ trečiose turnyro rungtynėse susikaus su Los Andželo „Lakers“.

Niujorko ekipos gretose galingai pasirodė gynėjas Immanuelis Quickley,

2020 m. 25-as naujokų biržos šaukimas per 32 minutes pelnė 32 taškus (7/9 dvit., 4/12 trit., 6/6 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, 4 kartus prasižengė ir sykį suklydo.

Luca Vildoza nugalėtojų rikiuotėje žaidė mažiausiai – puspenktos minutės, prametė vienintelį mestą tritaškį, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį.

Indianos komandoje išsiskyrė Duane'as Washingtonas, kuris per 21 minutę susmeigė 5 iš 5 tritaškių ir surinko 23 taškus (3/4 dvit., 5/5 trit., 2/2 baud.).

„Pacers“ klubui tai buvo pirmasis mačas turnyre, kadangi prieš tai planuotos rungtynės su Vašingtono „Wizards“ neįvyko dėl varžovų gretose išplitusios COVID-19 infekcijos.

„Knicks“ pirmajame susitikime 79:89 nusileido Toronto „Raptors“ ekipai.

„Pacers“: Duane'as Washingtonas 23 (5/5 trit.), Oshae Brissettas 22 (2/8 trit.), Chrisas Duarte 14.

„Knicks“: Immanuelis Quickley 32 (4/12 trit., 8 rez. perd.), Obi Toppinas 22 (8/20 metimai, 9 atk. kam., 5 kld.), Milesas McBride'as 14, Wayne'as Seldenas 9.