R. Kurtinaičio „Chimki“ pralaimėjo Eurolygos rusiškų klubų peštynes | Diena.lt

R. KURTINAIČIO „CHIMKI“ PRALAIMĖJO EUROLYGOS RUSIŠKŲ KLUBŲ PEŠTYNES

• 0

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ penktadienio vakarą apmaudžiai pralaimėjo rusišką Eurolygos akistatą. Pamaskvės ekipa savo aikštėje kapituliavo prieš absoliučią turnyro autsaiderę Sankt Peterburgo „Zenit“ (5-13) ekipą – 81:83 (15:16, 22:20, 11:25, 33:22).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Zenit“ buvo priekyje rekordine 16 taškų persvara (64:48), tačiau tuomet pirtį užkūrė kelis tritaškius iš eilės pataikęs Aleksejus Švedas.

Sparčiai artėti pradėję šeimininkai kėlinio viduryje jau atsiliko tik trimis taškais ir pradėjo alsuoti „Zenit“ į nugaras, bet tuomet svečiai rezultatyviai užbaigė kelias atakas ir paskutinę „Chimki“ viltį numarino.

Šeimininkams 30 taškų pelnė A.Švedas, 17 – Janis Timma, 10 – Jonas Jerebko, 8 – Devinas Bookeris, 7 – Anthony Gillas.

Nugalėtojams 20 taškų įmetė Willas Thomasas (8 atk. kam.), 15 – Austinas Hollinsas, 12 – Mateuszas Ponitka (8 atk. kam.), 9 – Coltonas Iversonas.