R. Paulauskas: reguliariojo LKL sezono nugalėtoju taps Kauno „Žalgiris“ | Diena.lt

R. PAULAUSKAS: REGULIARIOJO LKL SEZONO NUGALĖTOJU TAPS KAUNO "ŽALGIRIS"

Išskirtinė paskutiniosios BEKO-LKL savaitės naujiena yra ta, kad čempionate nebeliko nepralaimėjusių komandų, o turnyro lentelės viršūnėje įprastas trejetas - Klaipėdos "Neptūnas", Kauno "Žalgiris" ir Vilniaus "Lietuvos rytas".

Krepšinio treneris ir ekspertas Rūtenis Paulauskas pripažįsta, kad šios komandos ne tik sėkmingai rungtyniauja BEKO-LKL čempionate, bet ir Europos taurių turnyruose. Jau tikrai matosi kas yra kas ir treneris gana drąsiai prognozuoja šių komandų ateitį.

"Šios komandos lyderių pozicijas išlaikys iki pat sezono pabaigos, bet aš visgi tikėčiau, kad reguliaraus sezono nugalėtojas bus Kauno "Žalgiris", - LKL teigė R.Paulauskas.

Vertindamas šio čempionato vidutiniokų pasirodymą Rūtenis Paulauskas atkreipia dėmesį, kad daugelį šių komandų treniruoja jauni ir ambicingi treneriai. Krepšinio specialistas įžvelgia gražią jų perspektyvą.

"Manau ne vienas iš tų trenerių taps aukšto lygio specialistu ir jų dabartinis darbas, ką jie demonstruoja su savo komandomis, yra tikrai įdomus. Tačiau nuspėti, kaip susiklostys jų tolimesnė ateitis sunku, nes komandų sudėtys gana lygios. Gal būt rungtynės tarp "Lietkabelio" ir "Juventus" parodė tam tikrą susižaidimo pranašumą Utenos ekipai. Aš galvoju, kad ir "Pieno žvaigždės", kurios kol kas nepatenka į aštuntuką, gali būti ir ketvirta ir penkta komanda čempionate. Čia ir slypi didžiausia intriga, kaip komandos išsidėstys po naujųjų metų ir kaip sezono gale", - teigė R.Paulauskas.

Tuo metu turnyro lentelės dugne esančių komandų padangė ne tokia giedra. Rūtenis Paulauskas įžvelgia priežastis, kodėl taip yra.

"Kalbant apie Mažeikius, gyvenimas parodė, kad žaisti NKL ir LKL čempionate reikia skirtingo lygio žaidėjų bei pasirengimo tam reikia specialaus. Aišku, pirmiausiai viskas slypi biudžeto galimybėse, bet aš manau, kad šiam sezonui jie turi bandomąjį laikotarpį, o kitąmet jie tikrai padarys išvadas ir startuos žymiai pajėgesnės sudėties. O kalbant apie Kėdainių komandą, treneriui yra tikrai nelengva, nes ekipa vaduojasi iš finansinių bėdų ir tikriausiai pagrindinis uždavinys yra išgyventi ir išlikti lygoje. Turint tiek amerikiečių sukurti kažką įspūdingo bus tikrai nelengva".

Legionierių BEKO-LKL čempionate netrūksta, bet trenerį džiugina įvairiose komandose atsiskleidžiantys lietuviai. Ekspertas gyrė ir praėjusią savaitę naudingiausiu pripažintą Artūrą Jomantą.

"Yra tam tikras žaidėjo renesansas, Artūrą Jomantą buvo daug kas nuvertinę, bet tokioje komandoje kaip "Dzūkija" jis tikrai gali susigrąžinti turimą autoritetą ir grįžti į Europos taurės varžybas, į dar stipresnę ir pajėgesnę komandą. Kitose komandose taip pat yra įdomių žaidėjų. Gerą įspūdį "Šiaulių" komandoje palieka Juliaus Juciko žaidimas, "Lietkabelio" komandoje man patinka kaip sugrįžo į gerą lygį Vytenis Čižauskas, gerai žaidžia ir Žygimantas Janavičius. Jei kalbėtume apie Utenos komandą, tai išskirti galima Valdo Dabkaus ir Arvydo Šikšniaus gerus pasirodymus", - savo įžvalgomis dalinosi strategas.

Savaitgalį BEKO-LKL čempionate dar viena grandų dvikova. Čempionas Kauno "Žalgiris" namuose priims vicečempioną Klaipėdos "Neptūną". Rungtynių pradžia sekmadienį - 16.15 val.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS