R. Vyšniauskas apie kovą su Krasnodaro „Lokomotiv“: laukia rimti iššūkiai | Diena.lt

R. VYŠNIAUSKAS APIE KOVĄ SU KRASNODARO „LOKOMOTIV“: LAUKIA RIMTI IŠŠŪKIAI

  • 1

Šiandien Vilniaus „Ryto“ krepšinio komanda pradeda Europos taurės sezoną. Vilniaus „Rytas“ susirems su stipriu varžovu – Krasnodaro „Lokomotiv“. Šias bei kitas Europos taurės varžybas jau trečius metus iš eilės transliuos TV6 kanalas. Visus susitikimus bus galima tiesiogiai stebėti ir internete – per tvplay.lt bei tv3.lt portale, kur veiks ir gyvas komentarų langas, bei bus dar daugiau įdomaus turinio apie krepšinį.

Krepšinio ekspertai prognozuoja, kad lietuvių, spalio 1 dieną, 19 val. laukia nelengva kova ne tik šį vakarą, bet ir kituose susitikimuose.

„Vilniečiai šiemet pateko į tikrai labai sunkią grupę ir laukia rimti iššūkiai. Jau pirmajame ture į Vilnių atvažiuoja galingas Rusijos klubas Krasnodaro „Lokomotiv”. Nors ir bus nelengva, tikiu, kad atsinaujinusi „Ryto” komanda pajėgi konkuruoti su visais varžovais ir gali prasibrauti į kitą varžybų etapą. Šioje grupėje nėra akivaizdžių autsaiderių, tad labai svarbios bus kiekvienos rungtynės. Ypatingai svarbu apginti savo namų sienas ir rinkti pergales Vilniuje. Manau, kad Prancūzijos, Italijos, Serbijos komandos yra palaužiamos ir treneris Dainius Adomaitis su malonumu priims šį iššūkį“, – savo įžvalgomis dalinosi Rytis Vyšniauskas. Jis kartu su portalo sportas.lt redaktoriumi Mantu Stankevičiumi komentuos visas Europos taurės varžybas.

Krepšinio fanai galės tiesiogiai išvysti bent 10 transliacijų, kuriose „Rytas“ namuose ir išvykose susikaus su Krasnodaro „Lokomotiv“, Bursos „Tofaš“, Limožo CSP, Belgrado „Partizan NIS“ ir Venecijos „Umana Reyer“.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

S

Bus -20;)))

SUSIJUSIOS NAUJIENOS