„Ryto“ krepšininkai patyrė nesėkmę Belgrade | Diena.lt

„RYTO“ KREPŠININKAI PATYRĖ NESĖKMĘ BELGRADE

Europos krepšinio taurės (EuroCup) turnyro aštuntojo turo rungtynėse B grupėje trečiadienį Vilniaus „Ryto“ komanda išvykoje 81:86 (21:23, 19:23, 17:22, 24:18) pralaimėjo Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) ekipai.

Pirmajame kėlinyje „Rytas“ porą kartų įgijo 6 taškų pranašumą, bet po pirmųjų 10 min. jau pirmavo šeimininkai (23:21). Įpusėjus rungtynėms, „Partizan“ ekipa pirmavo 46:40.

Trečiojo kėlinio pabaigoje Belgrado klubas įgijo dviženklę persvarą (66:55), o ketvirtojo pradžioje šeimininkų pranašumas pasiekė 18 taškų (75:57). Nors „Ryto“ krepšininkai nepasidavė ir buvo priartėję iki 6 taškų (73:79), išsigelbėti jiems nebepavyko.

Vilniaus ekipai (3 pergalės/5 pralaimėjimai) 15 taškų pelnė Eimantas Bendžius, 11 - Deividas Sirvydis, 10 - Pako Cruzas, po 7 - Terrellas Halloway‘us, Martynas Echodas, Marekas Blaževičius ir Cameronas Bairstow.

Belgrado ekipoje (6/2) 17 taškų surinko Rade Zagoracas, 16 - Rashawnas Thomas, 14 - Ognjenas Jaramazas, 10 - Williamas Mosley.

Pirmojo rato rungtynėse Vilniuje „Rytas“ varžovams iš Serbijos pralaimėjo 61:66.

Kitas rungtynes „Rytas“ žais gruodžio 10 dieną namuose su Bursos „Tofas“ (Turkija) ekipa.