„Ryto“ naujokas iš karto tapo naudingiausiu, o vilniečiai po pertraukos sutalžė „CBet“ | Diena.lt

„RYTO“ NAUJOKAS IŠ KARTO TAPO NAUDINGIAUSIU, O VILNIEČIAI PO PERTRAUKOS SUTALŽĖ „CBET“

• 1

Dvi labai skirtingas puses sužaidęs Vilniaus „Rytas“ (15-5) triumfavo Prienuose. Sostinės krepšininkai užtikrintai 97:67 (24:19, 24:21, 28:7, 21:20) nugalėjo „CBet“ (7-15) ir pratęsė pergalių seriją Lietuvos krepšinio lygoje.

LKL vicečempionams tai aštuntoji pergalė iš eilės LKL pirmenybėse, o Donaldą Kairį vyr. trenerio poste pakeitęs Giedrius Žibėnas ir toliau išlaiko tobulą pergalių ir pralaimėjimų santykį.

Solidžiai puolime, bet vangiai gynyboje pirmoje mačo dalyje atrodęs „Rytas“ po dviejų kėlinių turėjo 8 taškų pranašumą (48:40), tačiau po pertraukos į aikštę žengė su kitu nusiteikimu.

Sostinės ekipa trečią ketvirtį laimėjo net 28:7 ir pasidėjo tvirtus pamatus pergalei Prienuose.

Vilniečių klubo naujokas Ivanas Buva debiutavo triukšmingai. Kroatas per 20 min. pelnė 13 taškų, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir su 23 naudingumo balais tapo naudingiausiu rungtynių žaidėju.

Rezultatyviausią sezono mačą sužaidė Gytis Radzevičius, pelnęs 17 taškų ir pataikęs visus 5 mestus tolimus metimus.

Prienų „CBet“: Tomas Digbeu 20, Ignas Sargiūnas 13 (6 atk. kam., 16 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 9.

Vilniaus „Rytas“: Gytis Radzevičius 17 (5/5 trit., 4 atk. kam., 17 naud. bal.), Ivanas Buva 13, Augustas Marčiulionis ir Andrew Goudelockas (5 rez. perd.) po 12, Lukas Uleckas 10, Martynas Echodas ir Arnas Butkevičius po 9.