Sezono pasirodymą surengęs V. Kružikas atvedė jonaviečius į dar vieną pergalę | Diena.lt

SEZONO PASIRODYMĄ SURENGĘS V. KRUŽIKAS ATVEDĖ JONAVIEČIUS Į DAR VIENĄ PERGALĘ

• 0

Antrąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) aštuntfinalio serijoje iškovojo Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkai namuose 80:63 (22:17, 14:15, 25:14, 19:17) įveikę „Telšių“ klubą.

Rezultatas serijoje iki trijų pergalių tapo 2:0 jonaviečių naudai. Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienį Mažeikiuose, „Telšių“ komandos namų aikštėje.

Pirmąjį kėlinį tiksliau pradėję „Petrochemos-Dexteros“ krepšininkai po dviejų Henriko Vorotnikovo tritaškių ir Karolio Šaruko dvitaškio susikrovė dviženklį pranašumą (16:6, 4 min). Jonaviečių persvarai dar kiek paaugus (22:10, 8 min), „Telšius“ atgaivino sėkmingas Elvino Gintvainio ir Nerijaus Barausko žaidimas (22:17).

Telšiškiai tęsė spurtą antrojo kėlinio pradžioje bei po Audriaus Maneikio dvitaškio ekipas skyrė tik taškas (22:21, 11 min). Tomo Milinsko dvitaškis ir penki H.Vorotnikovo taškai sugrąžino šeimininkams solidesnę persvarą (29:23, 15 min). Tiesa, po šio epizodo „Telšiai“ labiau nutolti jonaviečiams nebeleido, o patys ketvirčio pabaigą pažymėjo taikliu tritaškiu (36:32).

Sėkmingai po didžiosios pertraukos puolimą organizavusi „Petrochema-Dextera“ po antro Luko Grabausko tritaškio susikrovė 14 taškų persvarą (46:32, 24 min). Netrukus svečiai ėmė mažinti atsilikimą (48:38, 26 min), tačiau Jonavos klube iššovė Vytautas Kružikas, kurio 8 taškai kėlinio pabaigoje šeimininkams prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 15 taškų persvarą (61:46).

Po šešių iš eilės V.Kružiko taškų ketvirtajame kėlinyje komandas jau skyrė 23 taškai (69:46, 32 min). Po šio epizodo mačo eiga tapo aiški, o ketvirtyje toliau sėkmingai rungtyniavo V.Kružikas, kuris per antrąją rungtynių dalį pelnė 18 taškų. Iš viso mače pelnęs 19 taškų V.Kružikas sužaidė geriausias sezono rungtynes. Antrąjį aštuntfinalio serijos mačą „Petrochema-Dextera“ laimėjo užtikrintai 80:63.

Jonavos „Petrochema-Dextera“: Vytautas Kružikas 19 taškų, Henrikas Vorotnikovas 11, Tomas Milinskas 10, Tadas Sebežiovas ir Lukas Grabauskas po 8, Ričardas Verbickas, Evaldas Aniulis ir Karolis Šarukas po 6, Justas Vazalis 5, Tomas Rimša 1, Mintautas Bulanovas ir Dainius Gulbinas taškų nepelnė.

Telšių „Telšiai“: Nerijus Barauskas 16 taškų, Audrius Maneikis 11.