„Šiauliai“ neatlaikė „Dzūkijos“ tempo ir krito Alytuje | Diena.lt

„ŠIAULIAI“ NEATLAIKĖ „DZŪKIJOS“ TEMPO IR KRITO ALYTUJE

• 0

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) Alytaus „Dzūkija“ (12-21) rezultatu 100:84 (27:26, 23:21,32:17, 18:20) nugalėjo „Šiaulius“ (11-22) ir išsaugo galimybę pakilti iki šeštos turnyro lentelės vietos.

Per pirmąsias 18 minučių nė vienai komandai nepavyko įgyti didesnio nei keturių taškų skirtumo. Baigiantis antrajam ketvirčiui ir rezultatui esant 42:42, „Dzūkija“ pelnė 6 taškus be atsako ir kiek atitrūko (48:42).

Po pertraukos „Dzūkija“ toliau tolo ir po Dominyko Domarko tritaškio įgijo dviženklę persvarą (63:53). Trečią kėlinį „Dzūkija“ užbaigė spurtu 10:0 (82:64).

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ vis aptirpdydavo skirtumą, bet intrigos nebegrąžino. Rungtynių pabaigoje į aikštę žengė ir Tomas Pačėsas jaunesnysis su Ibrahimu Mulaomerovičumi. Pirmasis dar spėjo pasižymėti tritaškiu.

Alytaus komanda dabar dviem pergalėmis atsilieka nuo šeštoje vietoje esančios Utenos „Juventus“ (14-19) ir turi šansų ją pasivyti. Abi ekipos dar žais po tris mačus, iš jų vieną – tarpusavyje. Utenos komandos dar lauks Kauno „Žalgirio“ ir Prienų „Skycop“ išbandymas, o „Dzūkija“ taip pat susitiks su „Žalgiriu“ bei Kėdainių „Nevėžiu“.

„Dzūkijai“ mačą apkartino Egidijaus Dimšos trauma, patirta ketvirto kėlinio metu. Kiek rimtai aukštaūgis susižeidė kelį, paaiškės kiek vėliau.

Prie pergalės po 15 taškų pridėjo Elijah Brownas ir D.Domarkas (5/7 trit.). 14 taškų surinko Paulius Petrilevičius, po 9 – Keremas Kanteris (11 atk. kam.), Artūras Jomantas ir Paulius Danisevičius.

„Šiauliams“ 19 taškų pelnė Cedrickas Bowenas, po 15 – Evaldas Šaulys (5 rez. perd.), Sethas Allenas ir Ignas Vaitkus, 12 – Arminas Urbutis (7 atk. kam.).