Sirgaliams nusilenkęs Šaras: tai, kas šįmet vyksta su „Žalgiriu“, yra labai gražu | Diena.lt

SIRGALIAMS NUSILENKĘS ŠARAS: TAI, KAS ŠĮMET VYKSTA SU „ŽALGIRIU“, YRA LABAI GRAŽU

Kauno „Žalgiris“ po trečiadienį pasiektos dramatiškos pergalės Tel Avive sugrįžo į Lietuvą ir jau rytojaus mače susitiks su Eurolygos autsaidere Stambulo „Daruššafaka“.

Selcuko Ernako auklėtiniai stipriausioje Senojo žemyno lygoje trečiadienį nutraukė septynių pralaimėjimų seriją namuose 91:85 palaužę Rimo Kurtinaičio treniruojamą Maskvos srities „Chimki“ ekipą.

Visgi teorinių vilčių dėl atkrinamųjų dar turinčiam „Žalgiriui“ motyvacijos nestigs, ypač dėl to, kad tai bus jų paskutiniosios reguliariojo Eurolygos sezono rungtynės namuose.

„Turime atiduoti duoklę žiūrovams, nes tai, kas šiais metais vyksta su „Žalgiriu“, yra labai gražu. Visi bilietų išpirkimai prieš tiek laiko yra vienas smagesnių sezono akcentų, tad norėtųsi sirgaliams padovanoti pergalę.

Aišku, tos pergalės reikia ir mums patiems“, – Kauno oro uoste kalbėjo „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius.

– Ką galite pasakyti apie „Daruššafaka“ žaidimo stilių? – paklaustas Jasikevičius.

– Jie yra atletiški, gerai kovoja dėl kamuolių, bėga į greitą puolimą. Jie pavojinga komanda, tą parodė ir vakarykštės rungtynės.

Aišku, gal jie kažkiek nepastovūs, tačiau daug rungtynių pralaimėjo paskutinėmis minutėmis. Mums svarbiausia žiūrėti į save.

– „Daruššafaka“ yra klubas, turintis aiškią sistemą ar daugiau besiremiantis individualiu žaidėjų meistriškumu?

– Manau, jie žaidžia atvirą krepšinį, daug improvizuoja. Bet tuo pačiu daug žaidimo laikosi ant gynėjų. Michaelis Ericas su kitais aukštaūgiais bando užsiimti geras pozicijas po krepšiu, bet paradui vis tiek vadovauja gynėjai. Jie turi jaunų ir įdomių turkų žaidėjų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį.

– Pirmosiose tarpusavio rungtynėse daug nemalonumų pridarė varžovų komandą jau palikęs Ray'us McCollumas. Kaip nuo to laiko pasikeitė „Daruššafaka“ žaidimas?

– Daugmaž liko toks pats, tik gal treneriai turi daugiau opcijų.

GALERIJA

  • Šarūnas Jasikevičius
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS