Solidus M. Kuzminsko pasirodymas leido „Lokomotiv“ laimėti Monake | Diena.lt

SOLIDUS M. KUZMINSKO PASIRODYMAS LEIDO „LOKOMOTIV“ LAIMĖTI MONAKE

• 0

Mindaugas Kuzminskas sužaidė dar vieną solidų mačą, o jo vedamas Krasnodaro „Lokomotiv“ (4-1) trečiadienio vakarą laimėjo Europos taurės rungtynes svečiuose prieš „Monaco“ (3-2) krepšininkus – 88:72 (20:15, 24:19, 19:19, 25:19).

Lemiamą spurtą Rusijos klubas surengė ketvirtajame kėlinyje, kai smogė atkarpa 18:5.

M.Kuzminskas žaidė 30 minučių ir nugalėtojams pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 2 kartus suklydo bei surinko 14 naudingumo balų.

Kitas „Lokomotiv“ lietuvis Mantas Kalnietis ant parketo praleido 26 minutes ir įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Monaco“: Marcosas Knightas 17, Dee Bostas 16, Jaleelas O‘Brienas 8.

„Lokomotiv“: Kevinas Harvey 17 (8 atk. kam.), Jordanas Crawfordas 15, Alanas Williamsas 13 (13 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas ir Andrejus Martiukas po 11.