Solidžiai žaidęs G. Masiulis neišgelbėjo komandos nuo dramatiškos nesėkmės | Diena.lt

SOLIDŽIAI ŽAIDĘS G. MASIULIS NEIŠGELBĖJO KOMANDOS NUO DRAMATIŠKOS NESĖKMĖS

• 0

Solidžiai žaidusio Gyčio Masiulio atstovaujama Frankfurto „Fraport Skyliners“ (0-2) ekipa lieka be pergalių atnaujintame Vokietijos čempionate.

Miunchene vykstančiame turnyre „Fraport Skyliners“ B grupės mače po dramatiškos kovos 77:80 (16:18, 19:19, 16:14, 26:29) nusileido Liudvigsburgo „MHP Riesen“ (2-0) krepšininkams.

G. Masiulis Frankfurto ekipai per 23 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių suklydo.

Paskutinėmis mačo minutėmis aikštėje virė atkakli kova, tačiau net 7 tritaškius ketvirtajame kėlinyje pataikęs „MHP Riesen“, likus žaisti pustrečios minutės, atitrūko – 77:72.

Vis dėlto „Fraport Skyliners“ neketino pasiduoti, o G. Masiulio tikslus tolimas metimas likus 44 sekundėms išlygino rezultatą – 77:77.

Lemiamą žodį rungtynėse tarė rezultatyviausias mačo žaidėjas Marcosas Knightas, pataikęs dvitaškį (79:77). Frankfurto ekipa turėjo 20 sekundžių išsigelbėjimui, tačiau Joe Rahono tolimas šūvis tikslo nepasiekė.

Rezultatyviausiai žaidęs M. Knightas nugalėtojams per 28 minutes pelnė 25 taškus (4/8 dvit., 5/6 trit., 2/4 baud.) ir atkovojo 4 kamuolius. 15 taškų pridėjo Jaleenas Smithas, 14 – Frederickas Nixonas.

„Fraport Skyliners“ ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo 17 taškų surinkęs Quantezas Robertsonas (5/11 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), 16 pridėjo Yormanas Bartolo, 15 – Akeemas Vargasas (3/3 trit.).

Trečiąsias rungtynes „Fraport Skyliners“ žais ketvirtadienį su Vechtos RASTA (0-1).