Staigmenos „Premier“ lygoje: taškų pabėrė abu Mančesterio klubai | Diena.lt

STAIGMENOS „PREMIER“ LYGOJE: TAŠKŲ PABĖRĖ ABU MANČESTERIO KLUBAI

• 0

Anglijos „Premier“ lygoje antradienio vakarą sužaisti šeši susitikimai, kuriuose užfiksuotos dvi staigmenos – pralaimėjimą patyrė „Manchester City“, o „Manchester United“ ištraukė lygiąsias.

Titulo lenktynėse dalyvaujantis „Man City“ klubas išvykoje 1:2 pralaimėjo „Newcastle United“ ekipai.

„Mėlynuosius“ jau 24-ąją sekundę į priekį išvedė Sergio Aguero.

Tačiau antrajame kėlinyje pergalę išplėšė „Newcastle United“. Tris taškus prieš čempionus išplėšė 66-ąją minutę mušęs Salomonas Rondonas ir 11 metrų baudinį 80-ąją minutę realizavęs Mattas Ritchie.

Antroje vietoje esantis „Man City“ klubas (56 tšk.) šiuo metu 4 taškais atsilieka nuo čempionato lyderio „Liverpool“ (60 tšk.), tačiau Jurgeno Kloppo auklėtiniai savo 24-ojo turo rungtynes žais trečiadienį.

„Newcastle“ komanda (24 tšk.) žygiuoja 14-oje vietoje.

„Manchester United“ ekipa namuose 2:2 sužaidė su „Burnley“ klubu.

Įvarčius „Burnely“ ekipai pelnė Ashley Barnesas (51 min.) ir Chrisas Woodas (81 min.).

Rezultatą nuo 11 metrų žymos 88-ąją minutę sušvelnino Paulis Pogba, o tašką išplėšė Victoras Lindelofas, pasižymėjęs 90-ąją minutę.

„Man United“ (45 tšk.) rikiuojasi 6-oje vietoje ir dviem taškais atsilieka nuo Londono „Arsenal“ bei „Chelsea“ (po 47 tšk.).

„Arsenal“ komanda antradienį šventė pergalę, kai 2:1 palaužė „Cardiff City“ klubą.

„Arsenal“ į priekį išvedė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas (66 min.), tada rezultatą padvigubino Alexandre'as Lacazette'as (83 min.).

Paguodos įvartį pelnė ir minimalias viltis Kardifo komandai sugrąžino Nathanie Mendezas-Laingas (90 min.).

„Cardiff“ komanda (19 tšk.) rikiuojasi 18-oje vietoje.