"Sūduvos“ krepšininkės – Baltijos lygos finalo ketverte | Diena.lt

"SŪDUVOS“ KREPŠININKĖS – BALTIJOS LYGOS FINALO KETVERTE

• 0

Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionato antrame etape trečiadienį Marijampolės „Sūduva“ namuose 81:67 (32:15, 19:12, 18:24, 12:16) įveikė Gardino „Olimpia“ (Baltarusija) komandą ir užsitikrino antrą vietą C grupėje bei kelialapį į finalo ketverto turnyrą.

Nugalėtojų titulą ginančios marijampolietės turi 3 pergales iš 5 galimų. C grupės nugalėtojos vardas atiteko Algirdo Paulausko treniruojamai Torunės „Energa“ ekipai. Jos sąskaitoje – 5 pergalės iš 6 galimų. Trečią vietą užėmė Odesos „Interchim“ (Ukraina, 2 pergalės/4 pralaimėjimai), o „Olimpia“ (1/4) liks ketvirta.

Rungtynių pradžioje Gardino ekipa labai prastai gynėsi ir leido aikštės šeimininkėms įsibėgėti. Trenerio Rimvydo Samulėno auklėtinės solidžią persvarą įgijo jau per pirmąjį kėlinį (32:15). 22-ąją min. „Sūduva“ padidino savo persvarą iki 28 taškų (55:27), o po trijų kėlinių pirmavo 69:51.

Geriausios rungtynių žaidėjos: Laura Svarytė („Sūduva“) ir Natalija Daškevič („Olimpia“).

„Sūduva“ (3/2): Laura Svarytė 21 tšk. (17 atk. kam., 34 naud. b.), Arina Bilocerkivska 11 (5 rez. perd.), Lina Pikčiutė 10 (7 atk. kam.), Ieva Šimkutė 10 (6 kl.), Rita Milieškienė 9.

„Olimpia“ (1/4): Volha Kapylova 15 (9 atk. kam.), Sviatlana Kudrašova 12 (tritaškiai - 4/6), Aryna Masko 11 (6 atk. kam.), Natalija Daškevič 9, Alena Holubeva 8.

„Sūduvos“ ir „Olimpia“ ekipos rungtynėmis kovo 14 dieną Gardine baigsis antras etapas.

Finalo ketverto turnyras vyks balandžio 8-9 dienomis.