Sujudimas „Pacers“ komandoje: D. Sabonis gali būti iškeistas | Diena.lt

SUJUDIMAS „PACERS“ KOMANDOJE: D. SABONIS GALI BŪTI IŠKEISTAS

  • 0

Po dar vieno neįkvepiančio sezono starto, kuomet buvo iškovota 10 pergalių per 26 rungtynes, Indianos „Pacers“ organizacija yra pasiruošusi pokyčiams bei komandos pertvarkymui.

Vienas patikimiausių NBA žurnalistų Shamsas Charania iš „The Athletic“ skelbia, jog Indianos klubas yra atviras kalboms dėl Cariso LeVerto, Myleso Turnerio ir Domanto Sabonio iškeitimo į kitą komandą.

Pranešama, jog visi šie trys krepšininkai sulaukė didžiulio susidomėjimo iš NBA klubų, o skambučių „Pacers“ gavo ir ankstesniais sezonais. Visgi naujasis Indianos ekipos vyr. treneris Rickas Carlisle'as buvo išreiškęs norą su Saboniu bei Turneriu praleisti daugiau laiko.

Sabonis praėjusius du sezonus buvo išrinktas į NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynes ir šį sezoną kartu su Jonu Valančiūnu pirmauja visoje lygoje pagal dvigubus dublius (19).

Šį sezoną 25-erių 211 cm ūgio puolėjas fiksuoja 17,8 taško, 12 atkovotų kamuolių ir 4,1 rezultatyvaus perdavimo statistiką.

Domantas „Pacers“ rungtyniauja nuo 2017-ųjų, kuomet mainų būdu atvyko iš Oklahomos „Thunder“.

Dar vienas „Pacers“ centras Turneris renka po 12,6 taško, 7,5 atkovoto kamuolio, 2,8 bloko ir 1 rezultatyvų perdavimą.

LeVerto statistika – 14,9 taško, 2,7 atkovoto kamuolio ir 2,9 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

„The Athletic“ skelbia, jog išlieka neaišku, kada „Pacers“ pradės atlikti ėjimus, bet tikimasi, kad organizacija išliks kantri ir išlauks geriausių pasiūlymų.

GALERIJA

  • Sujudimas „Pacers“ komandoje: D. Sabonis gali būti iškeistas
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS