Suomiai per 1,5 min. panaikino 9 taškų skirtumą ir palaužė lenkus | Diena.lt

SUOMIAI PER 1,5 MIN. PANAIKINO 9 TAŠKŲ SKIRTUMĄ IR PALAUŽĖ LENKUS

• 0

Dar vieną puikų spektaklį savo žiūrovams padovanojo Suomijos krepšinio rinktinė, Europos čempionato A grupėje po dviejų pratęsimų palaužusi Lenkijos krepšininkus – 90:87 (18:8, 18:24, 16:20, 14:14, 12:12, 12:9).

Suomiai puikiai pradėjo rungtynes, jau pirmajame kėlinyje įgydami dviženklę persvarą, tačiau būtent jiems reikėjo gelbėtis paskutinio ketvirčio pabaigoje, ir tai pavyko.

Lenkas Mateuszas Ponitka smeigė tritaškį iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 1 min. ir 33 sek., padidindamas suomių deficitą iki 9 taškų (57:66). Bet likusio laiko užteko suomių spurtui 9:0.

20-metis Lauri Markkanenas likus 8 sekundėms įdėjo iš viršaus ir nubloškė abi komandas į pirmą pratęsimą.

Čia vėl Suomijai teko gelbėtis, ir vėl tai darė L.Markkanenas, rezultatą išlyginęs iki pirmo pratęsimo pabaigos likus 3 sekundėms. Antro pratęsimo metu lenkai nė karto nebuvo priekyje, tad suomiai šventė pergalę 90:87.

Suomija: L.Markkanenas 27, P. Koponenas 21, S.Salinas 10.

Lenkija: A.J. Slaughteris 18, A.Vačinskis 18, M.Ponitka 14.