Svarbi pergalė: „Dzūkija“ atrėmė „Labas GAS“ pasipriešinimą | Diena.lt

SVARBI PERGALĖ: „DZŪKIJA“ ATRĖMĖ „LABAS GAS“ PASIPRIEŠINIMĄ

• 0

Prienų „Labas GAS“ (3-23) ekipa vis labiau grimzta į paskutinę poziciją Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Namuose vykusiose rungtynės teko 62:72 (13:20, 13:19, 21:17, 15:16) pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ (11-14) pranašumą.

Alytiškiai dabar pergalėmis susilygino su septintoje vietoje esančiu Klaipėdos „Neptūnu“ (11-14) ir šių klubų lauks tarpusavio akistata. Tuo tarpu Prienų komanda turi tik nedidelius šansus pakilti iš paskutinės pozicijos, nes Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždės“ turi geresnį pergalių balansą (5-19).

Prienų ekipos puolimas rungtynių pradžioje stipriai strigo, tad tai leido svečiams susikrauti apčiuopiamą persvarą – 20:11. Joshua Newkirkas skirtumą galiausiai vertė dviženkliu (25:15), tiesa, Juwanas Durhamas pridėjo baudas, o Rapolas Ivanauskas – tritaškį – 20:26. Aleksandras Aranitovičius bei Dylanas Frye’us inicijavo „Dzūkijos“ spurtą 9:0 bei taip leido jaustis savo komandai saugiau. Į ilgąją pertraukę svečiai nešėsi 13 taškų persvarą – 39:26.

„Labas GAS“ intrigą greitai grąžino, vos sugrįžusi ant parketo po pertraukėlės. 9:0 – tokį spurtą dabar organizavo šeimininkai, tad ekipas skirti ėmė tik 4 taškai – 35:39. A.Aranitovičius bei Vaidas Čepukaitis malšino „Labas GAS“ bandymą priartėti dar labiau (44:35), o Martynas Zigmantavičius ir Mindaugas Lukauskis smeigė po tritaškį – 52:39.

Prieš paskutinį ketvirtį „Labas GAS“ išlaikė galimybę kovoti dėl pergalės (47:56), tačiau abi ekipos ėmė strigti puolime, o tai buvo palankiau svečiams. Likus 6 minutėms Tahjus Eaddy pataikė reikalingą dvitaškį (52:63), Jovanas Kljajičius – du tritaškius, tad niekas nebuvo prarasta – 60:67. Vis tik tolimu šūviu atsakė ir A.Aranitovičius (70:60), liko vos minutė, per kurią „Labas GAS“ neišsigelbėjo.

„Labas GAS“: Jovanas Kljajičius (6 atk. kam.) ir Tahjus Eaddy (2/7 trit.) – po 14, Rapolas Ivanauskas 8 (7 atk. kam.), Ignas Sargiūnas 7, Justinas Jogminas 5.

„Dzūkija“: Aleksandras Aranitovičius 19 (3/3 dvit., 4/4 trit.), Vaidas Čepukaitis 11 (10 atk. kam., 5/12 dvit., 9 n.b.), Mindaugas Lukauskis (2/8 trit., 5 atk. kam.) ir Joshua Newkirkas – po 10.