Taškų lenktynėse Vilniuje – „Peristeri“ amerikiečio siautulys ir „Ryto“ pralaimėjimas | Diena.lt

TAŠKŲ LENKTYNĖSE VILNIUJE – „PERISTERI“ AMERIKIEČIO SIAUTULYS IR „RYTO“ PRALAIMĖJIMAS

• 1

Stevenas Gray pataikė 10 tritaškių, pelnė 39 taškus ir jo vedama Atėnų „Peristeri“ (1-0) tapo neįmenama mįsle Vilniaus „Ryto“ (0-1) komandai. Pirmosiose FIBA Čempionų lygos rungtynėse vilniečiai graikams nusileido 88:106 (22:27, 29:24, 20:29, 17:26).

196 cm ūgio S. Gray realizavo 10 tritaškių iš 13, antroje mačo pusėje pataikydamas 6 tolimus metimus iš 7. Paskutinį savo tritaškį jis įmetė pačioje mačo pabaigoje ir po finalinės sirenos pateko į komandos draugų glėbius.

S. Gray taip pat atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 ir atkovojo 3 kamuolius bei surinko 47 naudingumo balus.

„Rytas“ du kėlinius lygiai žaidė puolimu paremtose rungtynėse. Mindaugas Girdžiūnas pirmoje mačo pusėje realizavo visus 5 tritaškius ir pelnė 15 taškų, Chrisas McCullough pridėjo 13 taškų ir įpusėjus dvikovai rezultatas buvo lygus 51:51.

Trečiajame kėlinyje po Andrew Goudelocko tolimo metimo rezultatas dar buvo lygus (61:61), tačiau du iš eilės „Peristeri“ tolimi metimai įžiebė graikų spurtą 10:0, po kurio svečiai pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą.

„Rytas“: Chrisas McCullough 22 (9 atk. kam., 4/4 trit.), Mindaugas Girdžiūnas 15 (5/6 trit.), Demetrius Jacksonas 14 (6 rez. perd.), Andrew Goudelockas 13 (2/7 dvit., 2/5 trit.).

„Peristeri“: Stevenas Gray 39 (10/13 trit.), Tre McLeanas 19, Marvinas Jonesas 14, Panagiotis Vasilopoulos 13, Terranas Petteway 11.