Tragiškai mačą pradėjusios „Pieno žvaigždės“ gavo antausį nuo Valmieros ekipos | Diena.lt

TRAGIŠKAI MAČĄ PRADĖJUSIOS "PIENO ŽVAIGŽDĖS" GAVO ANTAUSĮ NUO VALMIEROS EKIPOS

• 0

Tragiškai rungtynes pradėjusios Pasvalio „Pieno žvaigždės“ Baltijos krepšinio lygos („Triobet BBL“) ketvirtfinalio serijoje startavo nesėkme. Manto Šerniaus auklėtiniai trečiadienį namuose 71:81 (14:31, 9:20, 22:15, 26:15) nusileido Valmieros „Valmiera/ORDO“ klubo žaidėjams.

Prieš kitą savaitę vyksiantį atsakomąjį mačą pasvaliečiai turi 10 taškų deficitą. Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos Valmieroje. Bilietą į kitą etapą pelnys komanda, laimėjusi pagal bendrą abejų rungtynių rezultatą.

Nuo pat susitikimo pradžios varžovams įsibėgėti leidusios „Pieno žvaigždės“ krito į gilią duobę, o svečių iš Latvijos pranašumas jau aštuntąją rungtynių minutę buvo daugiau nei užtikrintas – 27:8.

Antrajame ketvirtyje toliau grimdzę pasvaliečiai pelnė tik 9 taškus, kai tuo metu Valmieros komanda, surinkusi 20, ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudama triuškinamai – 51:23.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas kiek pasikeitė ir likusius du kėlinius pasvaliečiai laimėjo atitinkamai 7 bei 11 taškų persvaromis. Tai jiems leido daugiau nei perpus sumažinti turėtą deficitą, tačiau pavyti varžovų jie nebesugebėjo.

„Pieno žvaigždės“: Giedrius Staniulis 22 (10/11 dvit.), Derrickas Low 14, Jokūbas Gintvainis 12, Steponas Babrauskas 8.

„Valmiera/ORDO“: Armandas Škelė 20 (12 atk. kam.), Lauris Blausas 16, Aigaras Škelė 16.