Trenerio paieškos „Žalgirio“ žvilgsnį kreipia į užsienį | Diena.lt

TRENERIO PAIEŠKOS „ŽALGIRIO“ ŽVILGSNĮ KREIPIA Į UŽSIENĮ

  • 2

Naujo vyriausiojo trenerio ieškančio Kauno „Žalgirio“ žvilgsniai krypsta į užsienį. Komandą prieš savaitę palikus Šarūnui Jasikevičiui, vyksta intensyvios trenerio paieškos.

Praėjusį ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas minėjo, kad prioritetas bus teikiamas specialistams iš Lietuvos, tačiau pastarosiomis dienomis situacija pasikeitė.

„Turėjome aiškų lietuvių kandidatų sąrašą. Buvome susitikę su keliais lietuviais treneriais. Darius Maskoliūnas nusprendė vykti į Barseloną kartu su Šarūnu Jasikevičiumi, o Kazys Maksvytis turėjo įsipareigojimų savo dabartiniam klubui, todėl praplėtėme savo paieškos ratą. Turime nemažą specialistų iš užsienio sąrašą. Mūsų noras yra, kad treneris būtų alkanas, motyvuotas ir imlus naujovėms“, – situaciją komentavo „Žalgirio“ direktorius.

Jis pridūrė, kad trenerio paieškos netrukdys komplektuoti komandos.

„Formuojant komandos sudėtį, matome pozicijas, kurias turime neišvengiamai sustiprinti, todėl trenerių ir žaidėjų paieškos vyksta lygiagrečiai“, – teigė P.Motiejūnas.

Trečiadienį „Žalgiris“ paskelbė, kad komandoje kitą sezoną ir toliau rungtyniaus Marius Grigonis ir Lukas Lekavičius. Kiek anksčiau buvo skelbta apie sutartis su Steve‘u Vasturia, Tomu Dimša ir Mareku Blaževičiumi.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Audrius

Taip,sutinku.Vis kalba,kad turim savo krepšinio mokykla,o treneriu ieško užsienyje.Pačesas irgi aukšto lygio treneris.Adomaitis nebus autoritetu Kaune

Manau

Kad yra ir mūsų šalyje dar neblogų trenerių,o kam ieškoti kitur.Maloniau matyti trenerį lietuvį ir jam suteikti geresnį atlygį.Kas pas mus mada ieškoti kitur.Beabejo aš ne viena esu tokios nuomonės.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS