Trijų lietuvių susidūrime – įspūdingas M. Jamesas ir „Monaco“ pergalė | Diena.lt

TRIJŲ LIETUVIŲ SUSIDŪRIME – ĮSPŪDINGAS M. JAMESAS IR „MONACO“ PERGALĖ

• 0

Trečiąją pergalę Eurolygoje iškovojo Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ (3-1) klubas.

Monako komanda išvykoje 83:80 (29:13, 11:21, 20:25, 23:21) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkus (1-3).

Sunkiai rungtynes pradėjęs „Panathinaikos“ klubas po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 13:29. Tačiau Graikijos komanda atsigavo antrajame ketvirtyje ir dar iki pertraukos sumažino savo deficitą iki vienženklio (34:40).

Antroje mačo pusėje vyko atkakli kova. Prieš lemiamas 10 minučių komandas skyrė vos vienas taškas (59:60). Dar ketvirtojo kėlinio viduryje „Monaco“ krepšininkai pirmavo dviem taškais (66:64), tačiau tada Mike’as Jamesas pelnė 10 taškų iš eilės, dvitaškį pridėjo Donta Hallas, o prie baudų metimo linijos rankos nedrebėjo Ellie Okobo ir Jordanui Loydui.

Artūras Gudaitis pelnė 10 taškų (5/8 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

Marius Grigonis pridėjo 7 taškus (2/5 dvit., 1/2 trit.), 3 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Donato Motiejūno sąskaitoje 2 taškai (1/2 dvit.), atkovotas kamuolys ir -2 naudingumo balai.

Monako ekipos gretose įspūdingai žaidė Mike'as Jamesas, kurio sąskaitoje per 27 minutes buvo 27 taškai (6/9 dvit., 3/7 trit., 6/10 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 29 naudingumo balai.

Atėnų komandai Derrickas Williamsas per 31 minutę pelnė 28 taškus (5/10 dvit., 4/6 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 28 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Derrickas Williamsas 28 (5/10 dvit., 4/6 trit., 6/7 baud., 6 atk. kam., 28 naud.), Mateušas Ponitka 12 (8/9 baud., 10 atk. kam., 4 kld., 26 naud.), Parisas Lee 11 (3/5 trit.), Artūras Gudaitis 10 (5/8 dvit., 5 atk. kam.), Marius Grigonis 7 (4 kld.).

„Monaco“: Mike'as Jamesas 27 (6/9 dvit., 3/7 trit., 6/10 baud., 29 naud.), Elie Okobo 13 (6/6 baud.), Johnas Brownas (5/8 dvit., 6 atk. kam.) ir Donta Hallas (4/6 dvit., 6 atk. kam., 3 per. kam., 2 blok.) po 10, Jordanas Loydas 9 (4 per. kam.), Alpha Diallo 7.