Trileris Panevėžyje baigėsi netikėtu Prienų komandos triumfu | Diena.lt

TRILERIS PANEVĖŽYJE BAIGĖSI NETIKĖTU PRIENŲ KOMANDOS TRIUMFU

• 0

Daug liaupsių dėl ėjimų vasaros turguje sulaukęs Panevėžio „Lietkabelis“ neišlaikė pirmojo testo Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Panevėžiečiai po dramatiško rungtynių finišo namuose 84:87 nusileido Prienų „CBet“ komandai.

Dar prieš mačą šeimininkams buvo įteikti 2019–2020 m. sezono LKL bronzos medaliai ir trečiosios vietos taurė. Apdovanojimus gavo pernai ekipoje žaidę krepšininkai – Paulius Valinskas, Vytenis Lipkevičius, Margiris Normantas, Tadas Vaičiūnas ir Gabrielius Maldūnas.

„Lietkabelis“ pralaimėjo pirmąjį kėlinį 17:26, o antrajame atsiliko net ir 14 taškų skirtumu – 19:33.

Nors toliau pabėgti prieniškiai nesugebėjo, iki pat trečiojo kėlinio vidurio būtent jie kontroliavo situaciją ir turėjo didesnę ar mažesnę persvarą.

Iniciatyvą „Lietkabelis“ perėmė trečiojo kėlinio pabaigoje – panevėžiečiai spurtavo net 21:2 ir vietoje 10 taškų deficito susikūrė 9 taškų pranašumą – 68:59.

Visgi „CBet“ krepšininkai nepalūžo ir įvėlė varžovus į dramatišką rungtynių pabaigą.

Paulius Valinskas metimu užmynus tritaškio liniją likus kiek daugiau nei minutei išvedė „Lietkabelį“ į priekį (84:82), bet daugiau taškų panevėžiečiai šiose rungtynėse nepelnė – į krepšį pataikė tik svečiai.

Mindaugas Sušinskas likus 70 sekundžių baudų metimais rezultatą išlygino, Einaras Tubutis prasidėjus paskutinei minutei baudos metimu išvedė savo komandą į priekį, o Marquisas Wrightas po prasiveržimu likus žaisti kiek daugiau nei 9 sekundėms padidino Prienų klubo pranašumą iki 3 taškų – 87:84.

„Lietkabelis“ dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, bet Gyčio Masiulio tritaškis paskutinėmis sekundėmis buvo netikslus ir „CBet“ pateikė nemenką staigmeną.

„Lietkabelis“: Gytis Masiulis 15, Kyle'as Vinalesas (5 rez. perd.) ir Paulius Valinskas po 13, Marinas Maričius ir Margiris Normantas po 12, Vytenis Lipkevičius 11 (3/6 trit.).

„CBet“: Regimantas Miniotas 19 (8/10 metimai, 12 atk. kam., 32 naud. bal.), Egidijus Dimša 16 (7/9 metimai), Marquisas Wrightas 14 (6 rez. perd.), Mindaugas Sušinskas 13 (8 atk. kam.), Einaras Tubutis 10 (8 atk. kam., 4 rez. perd.).