Triuškinanti pergalė: „Žalgiris“ įveikė „Nevėžį-Optibet“ 55 taškais | Diena.lt

TRIUŠKINANTI PERGALĖ: „ŽALGIRIS“ ĮVEIKĖ „NEVĖŽĮ-OPTIBET“ 55 TAŠKAIS

• 0

Triuškinančią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) iškovojo Kauno „Žalgiris“ (14-2).

Martino Schillerio auklėtiniai išvykoje 108:53 (26:7, 32:16, 23:11, 27:19) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (6-14).

55 taškų skirtumu nusileidęs „Nevėžis-Optibet“ patyrė didžiausią pralaimėjimą tarp visų komandų šiame LKL sezone, aplenkdamas 47 taškais prieš „Žalgirį“ nusileidusį Vilniaus „Rytą“ (45:92).

Tai buvo dvyliktasis kėdainiečių pralaimėjimas per trylika rungtynių. Tuo metu „Žalgiris“ pratęsė pergalių seriją iki dviejų ir įtvirtino pozicijas turnyrinės lentelės viršūnėje.

108 taškus įmetę žalgiriečiai sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes, pagerindami 102 taškų rezultatą, kurį pasiekė Eurolygoje prieš Maskvos srities „Chimki“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai, kurie vos per dvi minutes susikrovė dviženklį pranašumą – 10:0. Pirmojo kėlinio pabaigoje Artūras Milaknis smeigė tritaškį ir kauniečių persvara išaugo iki 21 taško (26:5).

Antrajame ketvirtyje LKL čempionai nemažino apsukų, prieš ilgąją pertrauką surengė spurtą 11:2 ir po Augustine’o Rubito dvitaškio paskutinėmis sekundėmis susikrovė 35 taškų pranašumą (58:23).

Antroje rungtynių pusėje „Žalgirio“ traukinys nesustojo, svečiai toliau triuškino varžovus ir 32-ąją rungtynių minutę po Mareko Blaževičiaus dvitaškio su pražanga persvara išaugo iki 50 taškų (84:34).