V. Čižauskas svariai prisidėjo prie Valmieros krepšininkų pergalės | Diena.lt

V. ČIŽAUSKAS SVARIAI PRISIDĖJO PRIE VALMIEROS KREPŠININKŲ PERGALĖS

• 1

Šeštą pergalę iš eilės Latvijos vyrų krepšinio lygoje iškovojo vienuolikos komandų turnyro lyderis "Valmiera-ORDO" klubas su Vyteniu Čižausku, šeštadienį svečiuose po pratęsimo 78:71 (16:15, 23:15, 16:18, 10:17, 13:6) nugalėjęs devintojoje pozicijoje esančius Uogrės "Kumho Tyre" (2 pergalės ir 6 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 13 taškų, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po dukart suklydo bei prasižengė. Per 31 žaidimo minutę (31:01) starto penkete V. Čižauskas pataikė visus 3 tritaškius ir 2 dvitaškius metimus iš 3.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Janis Kaufmanis, 17 - Davis Rozitis.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Lauris Mizis (15 tšk.) bei Karlis Apsitis (13 tšk.).

Penktąją vietą užimanti Augusto Šuliausko "BK Jelgava" (2/3) komanda namuose 64:70 (30:14, 10:16, 11: 18, 13:22) pralaimėjo antrojoje pozicijoje esančiai "BK Ventspils" (7/1) ekipai.

5 su puse (5:28) minutės rungtyniavusio Lietuvos krepšininko sąskaitoje - 5 (dvitaškiai 2/2, baudos 1/2) taškai, 2 po krepšiais sugriebti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai.

23 taškus į nugalėtojų krepšį įmetė Kristaps Gluditis, 11 - Harijs Rubenis.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Damieras Pittsas (15 tšk.) bei Maris Gulbis (13 taškų).