V. Šeškaus sugrįžimas į Prienus paženklintas Jonavos ekipos pergale | Diena.lt

V. ŠEŠKAUS SUGRĮŽIMAS Į PRIENUS PAŽENKLINTAS JONAVOS EKIPOS PERGALE

• 0

Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (KMT) pirmąją pergalę A grupėje pasiekė Jonavos „CBet“ (1-1) ekipa, kuri Prienuose 85:81 (27:22, 16:23, 20:17, 22:19) sunkiai įveikė „Labas GAS“ (1-1) klubą.

Nors Jonavos ekipos startas buvo geresnis (20:13), spurtu 13:0 Prienų klubas perėmė iniciatyvą ir antrajame kėlinyje įgijo pranašumą – 45:38. Tiesa, į ilgąją pertraukos komandos išžygiavo po Edvino Šeškaus metimo su sirena, kuris mažino skirtumą (43:45).

Po didžiosios pertraukos prasidėjo labai atkakli kova, kur nė viena ekipa neįstengė labiau pabėgti, o prieš lemiamas 10 minučių „CBet“ pirmavo minimaliai – 63:62. Virginijus Šeškus prieš pat baigiantis trečiam ketvirčiui dar spėjo užsidirbti techninę pražangą.

Emmanuelis Lecomte’as stengėsi padėti „CBet“ ekipai likti priekyje (69:67), bet atsakus vis ruošė Juwanas Durhamas. E.Lecomte’as baudų metimais atsilikimą rėžė iki minimalaus (71:72), J.Palaciosas pridėjo dar tašką ir dvitaškį, bet kitoje aikštės pusėje įspūdingo pasirodymo ėmėsi Mantvydas Staniulis – jis smeigė du tritaškius iš eilės – 78:74.

Likus kiek daugiau nei 2 minutėms svarbų metimą pataikė E.Šeškus (76:78), E.Lecomte’as pataikė vieną baudą, o V.Šeškaus sūnus vėl ėmėsi iniciatyvos – šįkart išvedė į priekį Jonavos klubą – 79:78. Kol J.Durhamas buvo netikslus, E.Lecomte’as pelnė dvitaškį, tiesa, likus 20 sekundžių J.Durhamas pataikė ir rėžė atsilikimą iki minimalaus – 80:81. E.Lecomte’as vėl stojo rinkti lengvų taškų ir tikslą įgyvendino (83:80), palikdamas „Labas GAS“ ekipai išsigelbėti tik 18 sekundžių. Kol I.Sargiūnas įmetė vieną baudą, E.Lecomte’as – abi, tad taip pergalę „CBet“ įtvirtino.

Jonavos ekipoje su 21 tašku rezultatyviausias buvo E.Lecomte’as, taip pat atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus, 17 taškų pridėjo E.Šeškus. Jiems abiems tai kol kas ryškiausi pasirodymai Citadele KMT turnyre.

Prienų komandoje lyderiai buvo keli: J.Durhamas pridėjo 20 taškų, I.Sargiūnas – 17, Isaiah Umipigas ir Rapolas Ivanauskas – po 15. Visi šie keturi žmonės pelnė 67 taškus iš 81.

„Labas GAS“: Juwanas Durhamas 20 (11 atk. kam.), Ignas Sargiūnas 17 (7 atk. kam.), Isaiah Umipigas (3/4 trit., 6 rez. perd.) ir Rapolas Ivanauskas – po 15, Mantvydas Staniulis 9 (3/4 trit.)

„CBet“: Emmanuelis Lecomte’as 21 (7 rez. perd.), Edvinas Šeškus 17, Laimonas Kisielius ir Juanas Palaciosas (6 atk. kam.) – po 13, Evaldas Šaulys 7.