Per vieną metimą laimėję ukrainiečiai iškovojo vietą Europos čempionate | Diena.lt

PER VIENĄ METIMĄ LAIMĖJĘ UKRAINIEČIAI IŠKOVOJO VIETĄ EUROPOS ČEMPIONATE

• 1

Dramatiška pergale antrąjį Europos čempionato atrankos langą uždarę Ukrainos krepšininkai (2-2) iškovojo vietą 2022 metais vyksiančiame turnyre.

Bogičiui Vujoševičiui prametus iš toli, Ainaro Bagatskio auklėtiniai Liublianoje 70:67 (16:14, 13:16, 21:15, 20:22) įveikė Austriją (0-4), kuri liko be pergalių per keturis turus.

Ukrainiečių pergalė taip pat atvėrė Slovėnijai duris į Senojo žemyno turnyrą.

Likus 20 sekundžių Denisas Lukašovas stojo prie baudų metimų linijos ir neklysdamas ukrainiečiams suteikė penkių taškų persvarą – 70:65.

Po minutės pertraukėlės B. Vujoševičius išprovokavo pražangą, realizavo abi baudas, Serhi Pavlovas suklydo ir B. Vujoševičius dar turėjo šansą tolimam metimui, bet šūvis tikslo nepasiekė ir finalinė sirena skelbė ukrainiečių triumfą – 70:67.

Oleksandras Per vieną metimą laimėję ukrainiečiai iškovojo vietą Europos čempionateMišula per 29 minutes nugalėtojams surinko 20 taškų (1/2 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 19 naudingumo balų.

Ukraina: Oleksandras Mišula 20 (5/9 trit.), Denisas Lukašovas 14, Volodymyras Herunas (8 atk. kam.) ir Oleksandras Lypovijus – po 5.

Austrija: Benediktas Guttlas 16, Bogičius Vujoševičius 15 (7/14 baud.), Rašidas Mahalbašičius 11 (9 rez. perd., 7 atk. kam.).