VTB lygoje – pergalę išplėšęs M. Kuzminsko metimas | Diena.lt

VTB LYGOJE – PERGALĘ IŠPLĖŠĘS M. KUZMINSKO METIMAS

• 0

Krasnodaro „Lokomotiv“ (8-4) klubas, kuriam atstovauja Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas, VTB Vieningosios lygos mače Lenkijoje tik paskutinių sekundžių dramoje 85:83 (20:22, 19:17, 30:22, 16:22) palaužė vietos Zelionos Guros „Stelmet“ (4-7).

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo ketvirčio minutei buvęs Vilniaus „Ryto“ krepšininkas Drew Gordonas rezultatą išlygino (83:83), o po netaiklaus Manto Kalniečio tritaškio šeimininkai netgi turėjo galimybę išsivežti į priekį.

Visgi jų metimas tikslo nepasiekė, o kaip vėliau paaiškėjo, lemiamą metimą likus 10 sekundžių pataikė nesustabdomai rungtyniavęs Mindaugas Kuzminskas.

Paskutinis Ludvigo Hakansono tritaškis skriejo pro šalį ir „Loko“ įsirašė trečiąją pergalę iš eilės.

Rungtynių herojumi tapęs M.Kuzminskas buvo vienas iš dviejų Krasnodaro ekipos lyderių – per 27 minutes pelnė 23 taškus (2/3 dvit., 4/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė, tačiau išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko net 29 naudingumo balus.

Už lietuvį rezultatyviau ir naudingiau rungtyniavo Samas Dekkeris, surinkęs dvigubą dublį – 27 taškai ir 10 atkovotų kamuolių (33 naud. bal.).

M.Kalnietis aikštėje pabuvojo beveik 23 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (1/2 dvit., 2/5 trit.) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus (9 naud. bal.).

Zelionos Guros „Stelmet“: Drew Gordonas 14 (9 atk. kam., 18 naud. bal.), Ivanas Radičius 13, Tony Meieris 12, Joe Thomassonas 10.

Krasnodaro „Lokomotiv“: Samas Dekkeris 27, Mindaugas Kuzminskas 23, Dmitrijus Kulaginas 9 (8 rez. perd.), Mantas Kalnietis 8.

„Loko“ VTB lygoje šiuo metu užima trečią vietą, o „Stelmet“ – vienuoliktą.

Kitose šeštadienio rungtynėse Maskvos CSKA (10-3) tik po atkaklios kovos 94:91 palaužė Minsko „Cmoki“ (2-9).