Ž. Šakičiaus ir M. Sajaus tandemas „Lietkabeliui“ nukalė pergalę Šiauliuose | Diena.lt

Ž. ŠAKIČIAUS IR M. SAJAUS TANDEMAS „LIETKABELIUI“ NUKALĖ PERGALĘ ŠIAULIUOSE

• 0

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (10/6) klubas, kuris išvykoje 80:71 (23:12, 11:21, 24:22, 22:16) dar kartą nugalėjo „Šiaulių“ (4/12) krepšininkus.

„Lietkabelis“ pradėjo mačą 6 taškais, o šeimininkai savo taškų sąskaitą atsidarė prabėgus 2 minutėms – 2:6. Tuomet svečiai laimėjo 3 minučių atkarpą 12:0 ir atitrūko – 18:2. Šeimininkai savo puolimą atgaivino ir iki kėlinio pabaigos priartėjo – 12:23.

Antrajame ketvirtyje jau „Šiauliai“ startavo galingai – per 4,5 minutės neleido oponentams pasižymėti, o patys pelnė 12 taškų be atsako ir išsiveržė į priekį – 24:23. Panevėžiečiams pavyko atsitiesti puolime ir neleisti Antano Sireikos auklėtiniams tęsti savo sėkmingos atkarpos bei prieš didžiąją pertrauką sugrįžo į pirmaujančios komandos roges – 34:33.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir sužaidus 4 minutes jau turėjo 9 taškų atotrūkį – 45:36. Vis dėlto „Šiauliai“ atkuto ir priartėjo – 48:50. Prasidėjus paskutinei minutei rezultatas buvo lygus (55:55), bet Tomo Dimšos tritaškis leido svečiai nežymiai būti priekyje – 58:55.

Lemiamą atkarpą svečiai pradėjo 8 taškais be atsako ir susigrąžino dviženklį pranašumą – 66:55. Nors „Šiauliai“ buvo priartėję (61:70), „Lietkabelis“ greitai atstatė saugų atotrūkį ir ramiai užbaigė rungtynes.

Debiutavo Rihardas Kuksikas, kuris per 15 minučių pelnė 3 taškus (0/3 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), sugriebė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir 4 sykius pažeidė taisykles.

„Šiauliai“: Keronas Deshieldsas 16, Benas Griciūnas 13 (8 atk. kam.), Eimantas Stankevičius 8, Kevinas Hardy (5 rez. perd.) ir Aurimas Urbonas po 7.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 21 (3/4 tritaškiai, 8 atk. kam., 28 naud. bal.), Martynas Sajus 18 (9 atk. kam.), Tomas Dimša 10 (1/5 tritaškiai), Femi Olujobi ir Margiris Normantas po 8, Gabrielius Maldūnas 7.