Ž. Skučo sezono rungtynės vainikuotos nesudėtinga „Juventus“ pergale | Diena.lt

Ž. SKUČO SEZONO RUNGTYNĖS VAINIKUOTOS NESUDĖTINGA „JUVENTUS“ PERGALE

• 0

Pirmą kartą per tris savaites žaidęs Utenos „Juventus“ (7-4) klubas pernelyg neišsiderino. Uteniškiai Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse namuose 96:82 (24:23, 27:16, 24:20, 21:23) susitvarkė su čempionato autsaideriais „Šiauliais“ (2-9).

„Juventus“ paskutinį LKL mačą žaidė dar gruodžio 13-ąją. Vėliau kai kurie uteniškiai išvyko į pasaulio trijulių krepšinio finalinį etapą, o per Kalėdas Utenos klubas turėjo problemų ir dėl COVID-19 – užsikrėtė įžaidėjas Vaidas Kariniauskas ir dar vienas neįvardintas komandos narys.

Visgi žaizdas galiausiai išsilaižę uteniškiai naujus metus pradėjo sėkmingai.

Nuo šiauliečių jie pabėgo antrajame ketvirtyje, kai esant lygiam rezultatui (32:32) spurtavo 19:4 ir pabėgo solidžiu atstumu – 51:36.

Po ilgosios pertraukos „Juventus“ netruko susikrauti ir 20 taškų persvarą, tačiau abejonių dėl rungtynių nugalėtojo ketvirtajame kėlinyje vis tiek kilo.

10:0 jį pradėję svečiai priartėjo iki 69:75, bet „Juventus“ sugebėjo atremti paskutines Antano Sireikos auklėtinių atakas ir išsaugoti pergalę.

Į priekį Utenos klubą tempė geriausias sezono rungtynes sužaidęs Žygimantas Skučas.

Puolėjas per 30 minučių įmetė 20 taškų (8/10 dvit., 0/1 trit., 4/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Labai sėkmingai rungtyniavo ir koronavirusą nuo kupros nusimetęs V.Kariniauskas. Jo sąskaitoje – 16 taškų (3/5 dvit., 3/3 trit., 1/3 baud.).

Laimėjęs „Juventus“ klubas pakilo į ketvirtąją LKL vietą, aplenkdamas Pasvalio „Pieno žvaigždes“. „Šiauliai“ yra paskutiniai dešimti.

„Juventus“: Žygimantas Skučas 20 (25 naud. bal.), Vaidas Kariniauskas 16 (3/3 trit.), Martynas Gecevičius 14 (3/5 trit., 7 atk. kam., 25 naud. bal.), Ignas Vaitkus ir Mindaugas Kupšas po 10.

„Šiauliai“: Elvaras Fridrikssonas 16 (6 kld.), Arminas Urbutis 11 (6 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis (2/7 trit.) ir Eimantas Stankevičius po 10.