Eurolygoje „Zenit“ tvirtovė „Žalgiriui“ – neįveikiama | Diena.lt

EUROLYGOJE „ZENIT“ TVIRTOVĖ „ŽALGIRIUI“ – NEĮVEIKIAMA

• 0

Kauno „Žalgirio“ (11-9) krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę Sankt Peterburge užbaigė antrąja nesėkme per 48 valandas. Martino Schillerio auklėtiniai klampiame mūšyje 710 žiūrovų akivaizdoje 65:77 (14:17, 22:19, 13:20, 16:21) nusileido vietos „Zenit“ (12-6) su Artūru Gudaičiu priešakyje.

Ketvirtajame kėlinyje atkakliai besilaikę žalgiriečiai po Joffrey Lauvergne'o sėkmingos atakos atsilikinėjo šešiais taškais – 56:62.

Kitoje atakoje Rokas Jokubaitis iš toli prametė būdamas laisvas, o Billy Baronas atsakė tritaškiu – 65:56.

Po minutės pertraukėlės Marius Grigonis taip pat netaikliai metė iš toli, kamuolį perėmęs Thomasas Walkupas suklydo, Andrejus Zubkovas pataikė tritaškį ir „Zenit“ ėmė tvirtai kontroliuoti situaciją – 68:56.

Nigelui Hayesui pataikius iš toli, žalgiriečiai dar mėgino kabintis – 61:68, bet kauniečius galiausiai pribaigė buvęs „Žalgirio“ legionierius Kevinas Pangosas. Prametęs visus šešis tritaškius, kanadietis realizavo septintąjį savo mėginimą.

Gudaitis pridėjo dvi taiklias baudas ir prieš prasidedant paskutinei minutei Xavi Pascualio auklėtiniai buvo priekyje 73:61.

Puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantis Gudaitis per 27 minutes pelnė 15 taškų (3/4 dvit., 9/10 baud.), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 1 metimą, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

„Zenit“ puolime sugriebė septynis kamuolius, iš kurių penki priklausė būtent Gudaičiui.

„Zenit“: Artūras Gudaitis (8 atk. kam.) ir Mateušas Ponitka – po 15, Billy Baronas 11 (3/5 trit.).

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 12 (4 per. kam.), Lukas Lekavičius ir Joffrey Lauvergne'as – po 11, Marius Grigonis 10, Rokas Jokubaitis 8.

Pirmąją tarpusavio dvikovą Kaune žalgiriečiai buvo pralaimėję 75:83. Praėjusį sezoną kauniečiai „Zenit“ krepšininkams taip pat nusileido abu kartus.