„Žalgiris“ po atkaklios kovos nusileido vienvaldžiams Eurolygos lyderiams | Diena.lt

„ŽALGIRIS“ PO ATKAKLIOS KOVOS NUSILEIDO VIENVALDŽIAMS EUROLYGOS LYDERIAMS

• 5

Kauno „Žalgirio“ (15/14) krepšininkai paskutinėmis rungtynių akimirkomis pralaimėjo Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Kazio Maksvyčio auklėtiniai rezultatu 72:74 (17:15, 17:25, 15:21, 23:13) turėjo pripažinti Pirėjo „Olympiacos“ (21/8) pranašumą.

Dviem metimais iš po krepšio pasižymėjo Edgaras Ulanovas, o Rolandas Šmitas ir Lukas Lekavičius pataikė iš toli – 10:9. Kelias minutes trukusį taškų badą nutraukė tolimas E.Ulanovo metimas, baudos metimą realizavo Laurynas Birutis, o kėlinį praktiškai su sirena tritaškiu užbaigė Tomas Dimša – 17:15.

Trečiuoju bandymu taškus iš po krepšio pelnė R.Šmitas, antrą savo tritaškį įmetė T.Dimša, o Arnas Butkevičius sumetė du baudų metimus ir pataisė netikslų komandos draugo metimą – 26:21. Achille Polonara ir Ignas Brazdeikis taip pat smeigė po tritaškį, komandos draugo metimą pataisė L.Birutis, bet prasta atkarpa kėlinio pabaigoje jau vertė vytis varžovus – 34:40.

L.Lekavičius pataikė dvitaškį viena ranka, keturis taškus įsirašė E.Ulanovas, o metimą iš po krepšio įmetė R.Šmitas – 42:45. Nelengvą vidutinio nuotolio metimą pataikė A.Polonara, baudos metimu tašką pridėjo E.Ulanovas, po du taškus pelnė I.Brazdeikis ir R.Šmitas, bet deficitas išaugo iki dviženklio – 49:61.

Greitą ataką dviem taškais užbaigė ir du baudų metimus realizavo T.Dimša, du tolimus metimus vieną po kito paleido R.Šmitas, po tritaškį smeigė A.Butkevičius ir T.Dimša, o skirtumas mažėjo – 65:67. Po minutės pertraukėlės keturis taškus pelnęs T.Dimša išlygino rezultatą (69:69), R.Šmitas pataikė tritaškį iš kampo, bet S.Vezenkovo dvitaškis ir netikslus E.Ulanovo metimas dvikovos pabaigoje privertė kauniečius pripažinti pralaimėjimą – 72:74.

„Žalgiris“: R.Šmitas 18 (6 atk. kam.), T.Dimša 17, E.Ulanovas 12 (6 rez. perd.), A.Butkevičius 7 (6 atk. kam., 2 per. kam.), I.Brazdeikis 5, A.Polonara 5 (8 atk. kam., 2 blk.), L.Lekavičius 5, L.Birutis 3, K.Hayesas 0.

„Olympiacos“: S.Vezenkovas 25, S.McKissicas 18.