Dešimt vyro savybių, kurios pavergia visas moteris | Diena.lt

DEŠIMT VYRO SAVYBIŲ, KURIOS PAVERGIA VISAS MOTERIS

  • 6

Antrų pusių ieškantys vyrai nuo moterų skiriasi itin paprastu mąstymu. Jei moteris patinka, jis nori susitikti, jei patinka ir po susitikimo, nori pratęsti pažintį. Santykių eksperto teigimu, moterys yra sudėtingesnės, todėl antrosios pusės ieškantys vyrai pirmiausia turėtų suprasti, kaip jos renkasi vyrus.

"Vyrų mąstymą galima prilyginti dvejetainei sistemai – patinka arba nepatinka. Moterys rinkdamosi antras puses elgiasi lyg apsipirkdamos parduotuvėje. Jos turi prioritetų ir kriterijų sąrašus, juos lygina su potencialiais kandidatais ir tada sprendžia, kuris vyras vertas pasimatymo su ja. Jei vyrai su patinkančia moterimi skuba greičiau pradėti santykius, tai moterys elgiasi priešingai, jos įsitikina, kad elgiasi teisingai, ir tada žengia pirmyn", – sako flirtas.lt ekspertas Marius Petrauskas.

Geriau suprasdami, kaip antras puses renkasi moterys ir kokių savybių tikisi iš vyrų, pastarieji galėtų geriau pasiruošti ir sužavėti jiems patinkančią moterį. M.Petrauskas dalijasi patarimais, kurios savybės moterims svarbiausios. Santykių ekspertas jas vardija atvirkštine tvarka, pabaigai palikdamas pačias svarbiausias, moters akimis, teigiamas vyro savybes.

10. Savarankiškumas

Moterys nori vyro, kuris mokėtų savimi pasirūpinti. Jos daug palankiau vertina vyrus, kurie gali priimti sprendimus, sumokėti savo mokesčius ir pasigaminti vakarienę. Moterys visiškai nenori užimti vyro mamos vietos. Vyras turi būti pajėgus prisiimti namuose vyro vaidmenį. Jei jam nuolat reikia pastiprinimo, draugijos, pagalbos ir motyvacijos, moters ugnelė greitai užgesta.

9. Išvaizda

Dailiąją lytį taip vadiname ne be reikalo. Vyrų bruožai nėra švelnūs, plaukai auga beveik ant viso kūno ir jie daug mažiau laiko leidžia save gražindami. Nors moterys išvaizdos nesureikšmina taip kaip jie, tačiau vyrai turi stengtis savo išvaizda nepriminti beždžionės. Būtina reguliariai kirptis bei prižiūrėti veido plaukus, rengtis savo dydžio drabužiais ir bent stengtis palaikyti fizinę formą.

8. Pozityvumas

Tiek vyrai, tiek moterys bendraudami su priešinga lytimi nori jaustis gerai. Cinizmas ir sarkazmas kartais gali būti žavūs, bet vyras pradeda varginti, kai taip elgiasi nuolat. Optimizmas ir pozityvus mąstymas aplinkiniams suteikia žvalumo ir energijos. Dėl šios priežasties šmaikštūs ir linksmi vaikinai sulaukia daugiau dėmesio.

7. Bendravimo įgūdžiai

Vyrai mėgsta erzinti moteris, kad šios daug kalba ir nieko nepasako. Jie galvoja, kad po kiekvieno pasipasakojimo turi sekti veiksmas, komentarai ar pagalba. Tačiau moterys kalba ne vien tam, kad spręstų problemas. Vyras smarkiai padidins savo šansus sužavėti damą, jei parodys, kad gali tiesiog išklausyti jos rūpesčius, viltis ir norus.

6. Socialumas

Moterys nori vyrų, kurie mokėtų užmegzti ir palaikyti pokalbį su jos pažįstamais ir bendradarbiais. Taip pat nesikeiktų prie jos artimųjų. Jos trokšta susipažinti su vyrais, kurie turėtų aukštą socialinį IQ, kurie nesijaustų nepatogiai žmonių susibūrimuose ir kurie netylėtų visą vakarą.

5. Protas

Daugumai moterų vyro intelektas ne mažiau seksualus nei jo išvaizda. Vyras paliks gerą įspūdį, jei pasimatymų metu pasidalytų savo žiniomis apie supančią aplinką: architektūrą, istoriją ar įžvalgas apie neseniai vykusius renginius. Visomis jėgomis venkite kalbėti temomis, kurių neišmanote.

4. Aistra

Jei moteris pradeda mąstyti apie vyrą kaip potencialų kandidatą, reiškia, jis tikrai turi šią savybę. Aistringa antroji pusė garantuoja nuotykius, jaudulį, įsipareigojimą, atsidavimą ir nuostabų seksą. Entuziastingai palaikyti mėgstamą komandą yra gerai, bet daug geriau, jei vyras aistringai mėgaujasi savo darbu, hobiu ar savanoriška veikla. Moterys tiki, kad jei vyras yra aistringas vienoje srityje, šią aistrą jis galės perkelti į kitą – miegamąjį.

3. Humoro jausmas

Gerą vyro humoro jausmą moterys mini visose apklausose. Tai nereiškia, kad vyras turi juokauti visur, visada ir apie viską. Moterims pakanka, kad vyras moka pajuokauti ir pasijuokti iš savęs.

2. Ambicijos

Vyrai labai dažnai klaidingai mano, kad moterims rūpi tik pinigai. Tai gali būti tiesa, kalbant apie ypač mažą moterų dalį (taip pat ir vyrų), tačiau daugumą moterų daug labiau žavi vyro polėkis ir ambicija. Moteris traukia ne pilnos vyrų piniginės, o tai, kad turtingi vyrai yra nepaprastai ambicingi, mėgstantys konkurenciją ir sėkmę. Be to, jie yra ištikimi savo įsitikinimams, vertybėms, disciplinuoti ir etiški. Šios savybės rodo, kad vyras – geras partneris.

1. Pasitikėjimas savimi

Ši savybė pati svarbiausia. Jei nepasižymi visomis čia parašytomis savybėmis, turi šansą sužavėti trokštamą moterį, kol pasitikėsi savimi ir tuo, ką gali pasiūlyti moteriai.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

ssssssssssssssssssssssssss

pamirsot paminet---KOTA.) ko ilgiau ir iki asaru truktelt

Anonimas

o man tie depiliuoti vyrai visai negražu mane žavi plaukuota vyro krūtinė kaip meškiukas juk tokią ne kiekvienas gali turėti o nuskusti gali būti visi ir visur

Anonimas

juokingas straipsnis nebent vienam vakarui gal ir tiktų tokie patarimai o gyvenimui visai kitas požiūris ir kitas supratimas ir kitoks įvertinimas vienas kito
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS