COVID-19 nusinešė gydytojo urologo gyvybę | Diena.lt

COVID-19 NUSINEŠĖ GYDYTOJO UROLOGO GYVYBĘ

  • 5

Sausio 8 dieną nuo koronaviruso mirė gydytojas Narimantas Balčiūnas. Tai pranešė Lietuvos ultragarso asociacija.

Kaip praneša asociacija, N. Balčiūnas baigė Vilniaus universiteto medicinos fakultetą, domėjosi medicinos naujovėmis, jį ypač žavėjo urologija, echoskopija, intervencinės procedūros ultragarso kontrolėje ir litotripsija.

Gydytojas buvo vienas iš ultragarsinės diagnostikos pradininkų Lietuvoje, pradėjęs intervencines procedūras ultragarso kontrolėje urologijoje. Aktyvus ir ilgametis Lietuvos ultragarso asociacijos narys bei 2015 m. paskelbtas garbės nariu. Lietuvos ultragarsinės diagnostikos specialistų asociacijos įkūrėjas bei ilgametis prezidentas, Sveikatos apsaugos ministerijos vyriausias ultragarsinės diagnostikos specialistas-konsultantas.

Medikui buvo 65-eri.

Atsisveikinimas – nuo sausio 12 d. 12 val., Vilniaus laidojimo rūmuose, 1 salė, Olandų g. 22, Vilnius.

Laidotuvės – sausio 13 d. 12 val., Liepynės kapinėse, Žirnių g. 24, Vilnius.

Primename, kad praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 902 nauji COVID-19 atvejai, mirė 27 žmonės.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

earht king

labai labai gaila netekome dydelio gydytojo asmenybės, užjaučiu ir matau kad mes esam prieš ta nelemta lygos fokusa kuris tiek blogio pridarė, neturiu žodžio, prarandame gerus gydytojus kurie tikrai yra verti tik gero žodžio, užojauta šeimos nariams ,

Spec.med.

Pažiūrėjus i žmogų ir gali pasakyti ar jis sveikas, ar ne.Dabar jokios kitos ligos nėra ir žmonės neserga kitomis ligomis ,tik koronos virusu,Keista.

Med.

Tikrai ne nuo korono viruso jis mirė.Viršsvoris didelis,turejo ir einamųjų ligų tikrai,nereikia kaltinti koronos.Suvalge viską kas buvo jam skirtą.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS