Fotomenininkas V. Pečininas: kol ligoninėje sveikau nuo COVID-19, išvežė 13 mirusiųjų | Diena.lt

FOTOMENININKAS V. PEČININAS: KOL LIGONINĖJE SVEIKAU NUO COVID-19, IŠVEŽĖ 13 MIRUSIŲJŲ

Panevėžiečiui fotomenininkui, karate juodo diržo IV DAN meistrui 62 metų Valentinui Pečininui nepavyko išvengti pandemijos padarinių – žinomas vyras susirgo COVID-19 ir beveik dvi savaites praleido Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje.

Tačiau net ir sirgdamas V. Pečininas nepamiršo bene pagrindinio užsiėmimo – fotografijos. Nors su savimi, į ligoninę, fotomenininkas negalėjo pasiimti fotoaparato, nuotraukas darė mobiliuoju telefonu ir viliasi, kad pavyks surengti unikalią fotografijos parodą.

„Manau, kad darytos nuotraukos iš ligoninės paveiks nors keletą žmonių ir jie pakeis nuomonę apie koronavirusą, o tai jau turėtų būti laimėjimas. Jau grįžęs iš ligoninės skambinau pažįstamiems ir raginau skiepytis. Suprantu, kad galiu išgirsti įvairių komentarų, nuomonių, kurios bus nelabai draugiškos. Po ligos mane saugo antikūnai, bet, kai reikės, eisiu skiepytis“, – aiškino V. Pečininas ir tikisi, kad bus išgirstas teisingai.

Sportiškas fotomenininkas mano, kad COVID-19 virusu galėjo užsikrėsti treniruotėse su vaikais.

„Pradėjo stipriai skaudėti galvą, pakilo temperatūra. Testas buvo teigiamas. Teko kviesti greitąją medicininę pagalbą ir taip atsidūriau Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje. Dabar jau namuose, bet iki šiol jaučiu koronaviruso pasekmes. Treniruotės su vaikais atidėtos, o manęs laukia reabilitacija“, – atviravo fotografijos meistras V. Pečininas ir teigė, kad matyti vaizdai ligoninėje įsirėžė į atmintį – juos pamiršti sunku.

„Per tą laiką, kai gulėjau ligoninėje, išvežė 13 mirusiųjų. Tai tikrai daug per 11 dienų išbūtų ligoninėje. Palata, kurioje gulėjau, yra su langais ir per juos galėjau matyti nemažai ligonių – labai nedaug iš jų buvo sąmoningi ir galėjo kalbėti. Visus ligoninės vaizdus, kuriuos galėjau matyti, fiksavau mobiliuoju telefonu. Planuoju, kad ši fotografijų kolekcija virs paroda ir ją galėsiu pristatyti visuomenei“, – nuoširdžiai kalbėjo V. Pečininas.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

ir as sakau

papulsi i ligonine su apendicitu ,isves kaip mirusi nuo Dovyd 21

jonas

kiek tam klaunui pinigū sumokėjo kad skleistu dezinformacija.... visi serga pilnai vakcinuoti, nes jie yra viruso nešiotojai, bled kaip tie debilai mūsu tautiėčiai nesupranta kad vyksta.. Vakcinū eksperimentas... Pażiurėsim po 3 dozės vakcinos.. żmonės pradės krist kaip lapai... Pażiuresim po metū kiek bus mire kurie vakcinavosi... protingi żmonės nesivakcijona.....

Anonimas

As kaip sirgau ,anapilin isveze 25 kunus. Melagiai jus.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS