Lietuvoje patvirtinti dar 24 koronaviruso atvejai: iš viso – 129 | Diena.lt

LIETUVOJE PATVIRTINTI DAR 24 KORONAVIRUSO ATVEJAI: IŠ VISO – 129

  • 18

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad sekmadienį, kovo 22 d., Lietuvoje patvirtinti 24 nauji koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai. Taigi šiuo metu Lietuvoje iš viso yra nustatyti 129 užsikrėtimo šia infekcija atvejai.

7 atvejai, patvirtinti Nacionalinėje visuomenės sveikatos laboratorijoje, nustatyti asmenims, kurie tyrimus atliko Vilniaus mobiliuosiuose punktuose. Apie šiuos atvejus informacija šiuo metu tikslinama. Vienas infekuotas asmuo grįžo iš Airijos, kitas kontaktavo su infekuota Ukmergės ligoninės gydytoja.

10 atvejų nustatyti VUL Santaros klinikų laboratorijoje. Keturi asmenys grįžo iš Jungtinės Karalystės, vienas – iš Ukrainos, kiti užsikrėtė jau Lietuvoje. Vienas jų – medikė, dirbusi tarptautiniame renginyje, du atvejai klasteriniai, kai užsikrečiama nuo artimo žmogaus. Du asmenys (ne medikai) užsikrėtė Ukmergės ligoninėje.

3 atvejai nustatyti Klaipėdos universitetinės ligoninės laboratorijoje. Vienas atvejis – įvežtinis iš Jungtinės Karalystės. Kiti du asmenys – šios ligoninės slaugytoja ir slaugytojos padėjėja. Medikės išvykusios į užsienį nebuvo, kita informacija tikslinama.

Kauno klinikose patvirtinti 4 atvejai: vienas asmuo grįžo iš Jungtinės Karalystės, vienas atvejis – klasterinis, dar vieno atvejo epidemiologija tikslinama. Tarp infekuotųjų – ir karys iš Nyderlandų.

Su asmenimis, kurių ėminiai paimti mobiliuosiuose punktuose, bus susisiekta, jie gaus instrukciją, kaip elgtis bei kokiu būdu jie bus pristatomi į gydymo įstaigą.

Visais atvejais vyksta arba bus pradėti epidemiologiniai tyrimai.

Gairės: koronavirusas, Koronavirusas Lietuvoje, virusas, COVID-19 virusas, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (18)

DM

Arba atvykelius i privaloma karantina taip kaip Kinijoj ir jie patys apsimoka i koki pigiausia viesbuti uzdaryti 2 savaitem ir sargybinius pastatyti iseis pigiau nei gydyti tuos durnius.

kažys

kažin koks procentas yra teigiamų patikrinimu (nuo visų padarytų)?

DM

Jus keltus lektuvu neileiskit jokiu atvykeliu per 2-4 savaites bus nulis serganciuju. Tie emigrantai ar siaip zmones del kazkokiu priezasciu uzsienyje griz po menesio.Kitu atveju ta balagana neimanoma bus suregulioti.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS