Anglas nelegaliai išmetė 1,2 mln. padangų Pereiti į pagrindinį turinį

Anglas nelegaliai išmetė 1,2 mln. padangų

2011-11-09 18:34
Anglas nelegaliai išmetė 1,2 mln. padangų
Anglas nelegaliai išmetė 1,2 mln. padangų / Andriaus Ufarto (BFL) nuotr.

Carlas Davidas Steele`as nuteistas kalėti 15 mėnesių už nelegalų daugiau kaip 1 mln. padangų išmėtymą Anglijoje.

Vyriškis išmetė padangas atokiose vietovėse Esekse, Norfolke, Jorkšyre, Vusteršyre, Linkolnšyre, rašo guradian.co.uk.

Aplinkosaugos agentūra iš pradžių rado 3 tūkst. padangų Linkolnšyre. Paskui šis skaičius išaugo iki 400 tūkst., kadangi tyrimas tęsėsi.

Šias padangas C. D. Steele`as nelegaliai išmetė laikotarpiu nuo 2009 m. spalio iki 2011 m. sausio norėdamas išvengti padangų tvarkymo išlaidų, kurių būtų turėjęs, jei jas būtų nuvežęs į legalias atliekų išmetimo aikšteles.

Keturiose kitose vietovėse išverstas padangas, kurių iš viso buvo 800 tūkst., aplinkosaugininkai aptiko vėliau.

Manoma, kad padangų išvežimas ir pridavimas teritorijų, kur jos buvo išverstos, savininkams gali kainuoti daugiau nei pusę milijono svarų sterlingų. Žemės savininkai tą turi padaryti savo lėšomis.

Legaliai Britanijoje per metus yra išmetama 55 mln. atlikusių padangų.

Kaina atskiruose šalies regionuose skirtinga, bet vidutiniškai už vienos padangos pridavimą į legalią jų surinkimo vietą tenka mokėti 80 pensų.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra