„Eurojackpot“ laimėtojas iš Jurbarko – per plauką nuo 63 mln. eurų | Diena.lt

„EUROJACKPOT“ LAIMĖTOJAS IŠ JURBARKO – PER PLAUKĄ NUO 63 MLN. EURŲ

  • 5

Sausio pabaigoje Šakių rajone, Plokščių gyvenvietėje, buvo laimėtas „Vikinglotto“ tik Lietuvos žaidėjams skirtas prizas – beveik 84 tūkst. eurų. Būtent žinia apie šį laimėjimą paskatino jaunuolį iš Jurbarko įsigyti loterijos bilietų, pasirodo – laimėjimai gali būti užkrečiami – vaikinui nusišypsojo sėkmė, o jo sąskaitą papildė solidus „Eurojackpot“ laimėjimas – beveik 139 tūkst. eurų.

Sėkmę atnešė... šešetai

Retai loterijos bilietus perkantis vaikinas internetu įsigijo po 6 „Teleloto“, „Vikinglotto“ ir „Eurojackpot“ bilietus. Būtent „Eurojackpot“ bilietai ir buvo sėkmingi. Šeštadienį ryte savo elektroninio pašto dėžutėje vaikinas rado apie laimėjimą pranešantį laišką. „Perskaitęs negalėjau patikėti – tiek daug skaičių! Skaičiau kelis kartus ir vis ieškojau kur toje sumoje padėtas kablelis“, – juokėsi laimėtojas.

„Norėdamas būti tikras paskambinau loterijos organizatoriams, jie man patvirtino, kad tai – tiesa. Tuomet paskambinau tėčiui, jis taip pat manimi nepatikėjo. Nuvažiavau pas tėvus, parodžiau jiems gautą laišką. Tačiau ir dabar, loterijos atstovybėje laikant laimėjimo dokumentus rankose, negaliu iki galo patikėti tokiu laimėjimu“, – pasakojo kartu su mama į atstovybę Vilniuje atvykęs jaunuolis.

Per plauką nuo 63 mln. eurų

Kalbinamas laimėtojas dar negalėjo atsakyti kam skirs beveik 139 tūkst. eurų: „Turiu nusiraminti, šiuo metu dar negaliu sugalvoti, ką veikti su tokiu laimėjimu“. Vaikinui sėkmė nusišypsojo atspėjus 5 pagrindinius „Eurojackpot“ skaičius, jei būtų atspėjęs dar 2 papildomus skaičius – būtų laimėjęs 63 mln. eurų. Pasirodo, 2 papildomus skaičius vaikinas atspėjo... Tačiau pažymėjo juos kitame biliete, kuris atnešė jam 10 eurų laimėjimą. „Manau, kad laimėjus 63 milijonus jau reikėtų ir gero finansų konsultanto“, – juokėsi jurbarkietis.

Vasario 8 d. pagrindinį „Eurojackpot“ prizą – net 63 mln. eurų – laimėjo žaidėjas ar žaidėja iš Vokietijos. 5+1 prizą – net 2 361 037 eurus pasidalino 4 žaidėjai – po vieną iš Danijos, Švedijos, Suomijos ir Vokietijos. Kartu su beveik 139 tūkst. eurų laimėjimu iš viso Lietuvoje užfiksuoti 2718 laimėjimai.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

M

Cia visiska nesamone,ka nors laimeti.Du skaicius atspeju ir taskas.

Loni

Ką jau ką, bet reklamuoti jie moka. Gal todėl, kad nėra tokio bilietų pirkimo kaip jiems norėtusi?

sveikinimai laimėtojui

tačiau antraštė tai išpūsta. Deja, ne per plauką, o pritrūko atspėt net 2 skaičius iš 10.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS