Gera žinia: ketinama atgaivinti Baltijos šalių „kelionių burbulą“ | Diena.lt

GERA ŽINIA: KETINAMA ATGAIVINTI BALTIJOS ŠALIŲ „KELIONIŲ BURBULĄ“

  • 3

Ketinama atgaivinti per pirmąją pandemijos bangą pernai veikusį vadinamąjį Baltijos šalių „kelionių burbulą“ – leidimą tarp Lietuvos, Latvijos ir Estijos keliauti nevaržomai.

Apie tai pranešta po ekonomikos ir inovacijų ministrės Aušrinės Armonaitė susitikimo Briuselyje su Latvijos valstybės sekretoriumi Edmundu Valančiu ir Estijos ekonomikos ministru Andresu Suttu.

Anot A. Armonaitės, pernai sukurtas „kelionių burbulas“ labai padėjo nuo apribojimų nukentėjusiems apgyvendinimo, viešojo maitinimo sektoriams.

Būtinai reikia ieškoti būdų, kaip vėl sudaryti sąlygas žmonėms lengviau keliauti, o verslams – atsigauti.

„Deja, sergamumui vėl padidėjus, pernai rugsėjį burbulo buvo atsisakyta, tačiau dabar būtinai reikia ieškoti būdų, kaip vėl sudaryti sąlygas žmonėms lengviau keliauti, o verslams – atsigauti“, – pranešime sakė ministrė.

Turizmo skatinimo agentūros „Keliauk Lietuvoje“ duomenimis, veikiant „kelionių burbului“, 2020 metų trečiąjį ketvirtį Lietuva sulaukė beveik 62 tūkst. turistų iš Latvijos ir Estijos.

Baltijos šalyse atslūgus pirmajai COVID-19 pandemijos bangai Lietuva, Latvija ir Estija pernai gegužę jau buvo susitarusios dėl kelionių burbulo – šių šalių piliečiai tarp šių valstybių galėjo keliauti nevaržomai. Vis dėlto, sergamumui vėl padidėjus, šis režimas rugsėjį nutrauktas.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Žemina turistus

Ar čia Europinus pavadinimas?

xxx

Dabar valdzia yra tokia kaip tie oro burbulai, tiek is ju naudos, tai jiems ir patinka pusti burbulus zmonems, daugiau nieko nesugeba, nebent dar kaip cia gerai tuos eurus susikisti i savo kisenesl

Kslb.

Kas per išreiškimas burbulas.Nesuprantu kas dedasi su lietuvių kalba.Koks cia burbulas, tai kelionės kurios gal bus leistinos su tam tikrais apribojimais arba be jų.Lietuvių kalba tampa nesuprantama ,nes verčia ją iš anglų kalbos tie kurie jau pamiršo arba nemoka lietuvių kalbos gramatiką.Sakinys gaunasi keistas ,ne lietuviškas .

SUSIJUSIOS NAUJIENOS