I. Šimonytė: atšaukti galimybių paso Vyriausybė kol kas neplanuoja | Diena.lt

I. ŠIMONYTĖ: ATŠAUKTI GALIMYBIŲ PASO VYRIAUSYBĖ KOL KAS NEPLANUOJA

Vyriausybė artimiausiu metu neplanuoja jokių pakeitimų dėl esamo galimybių paso naudojimo, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Kol kas galimybių paso atšaukimo planų Vyriausybė neturi – epidemiologinė situacija išlieka pakankamai sudėtinga, nors, žinoma, yra daug niuansų, kuriuos reikia turėti minty“, – žurnalistams trečiadienį sakė ji.

Pasak premjerės, šiuo metu apie trečdalis naujai nustatomų atvejų yra tarp jaunimo iki 18 metų, kuriems kyla mažesnė rizika atsidurti ligoninėse nei vyresniems žmonėms, nesiskiepijusių žmonių tarp užsikrečiančiųjų yra apie pusę.

„Tai matome, kad ligoninių užimtumas prie to paties atvejų skaičiaus nėra toks intensyvus koks buvo praėjusių metų gruodžio pradžioje ir tai leidžia šiek tiek galbūt ramiau žvelgti į tą situaciją, bet situacija toli gražu nėra gera, todėl kažkokių pakeitimų Vyriausybė artimiausiu metu neplanuoja“, – kalbėjo I. Šimonytė.

Nuo rugsėjo vidurio daugelis paslaugų bei prekybos vietų yra apribotos galimybių paso neturintiems žmonėms. Be jo galima apsipirkti tik nedidelėse maisto prekių parduotuvėse, vaistinėse, optikose, taip pat veterinarijos prekių parduotuvėse.

Galimybių pasą šiuo metu galima gauti pasiskiepijus nuo COVID-19, persirgus arba turint neigiamą mokamo PGR tyrimo ar mokamo antigeno testo rezultatą.

 

 

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Per kitus

Rinkimus žmones jas atšauks,kad nereiketu valgyti ,,kebabų’’ išmetamo maisto.

negi

jus visi priprate prie vergo jungo dar nepagalvojot kad tai kazkokiu biorobotu veiksmai pagal svaba kaip sumazint zmonija ir tas vyksta siandien per tuos va salus kurie jau ne zmones is kitos dimensijos nieko nesiulysiu tik galvokit nes reikia tik vienybes ir proto o kas jo neturi tai genriau patyli ir uzleidzia vieta logiskiems sprendimam ir to truksta vis iems nes ka matome kai sikasiai tiesiog nosri sus ikt visa s os tyne palike likimo valiai Gedimino pyli tokius /amzinus liberabonentus/ vyt von su visa lgbt saika kol dar visko nesugriove kaip profrumus sekantys aeropastatas ir viskas vyksta 30m po socberg /veliava/ fasistyne/======

Tada

Turi atsakyti, kodėl.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS