Laimingi sušiai gyventojo kišenes papildė 5 tūkst. eurų | Diena.lt

LAIMINGI SUŠIAI GYVENTOJO KIŠENES PAPILDĖ 5 TŪKST. EURŲ

  • 2

2,99 eurų – tiek vienam gyventojui kainavo Kaune pirkti sušiai, kurie šią savaitę jo kišenes papildė 5 tūkst. eurų prizu. Sėkmė gyventojui nusišypsojo tuomet, kai jis savo įsigytos maitinimo paslaugos kvitą užregistravo jau antrus metus VMI organizuojamame Kvitų žaidime.

Naujausiais duomenimis, VMI organizuojamo Kvitų žaidimo sistemoje gyventojų užregistruotų kvitų skaičius jau perkopė 2,36 mln. ribą – už suteiktas paslaugas užregistruota daugiau kaip 1,26 mln. kvitų, dar virš 1 mln. kvitų buvo išduoti turgavietėse. Atsižvelgiant į žaidime registruojamų kvitų tendencijas, pastebima, kad dažniausiai žaidime registruojami kvitai gauti už keleivių pervežimo ar viešojo maitinimo paslaugas, taip pat už turgavietėse įsigytus mėsos, pieno gaminius, vaisius bei daržoves.

„Pastebime, kad gyventojai ir toliau noriai dalyvauja Kvitų žaidime bei registruodami gautus kvitus bando savo sėkmę, o iniciatyvą palaiko ir prekybininkai, neretai patys gyventojams primindami apie vykstantį Kvitų žaidimą“, – sako VMI Kvitų žaidimo projekto vadovas Rolandas Puncevičius, teigdamas, kad Kvitų žaidime laimi visa visuomenė, nes tai efektyvi priemonė mažinant šešėlinės ekonomikos reiškinius. „Vien viešojo maitinimo sektoriuje, atsižvelgus į bendrą šalies Pridėtinės vertės mokesčio (PVM) augimą ir lyginant su tuo pačiu laikotarpiu pernai, į biudžetą papildomai deklaruota apie 3,2 mln. eurų PVM“, – pasakoja R. Puncevičius.

Įdomios tendencijos atsispindi ir savaitiniuose Kvitų žaidimo laimėjimuose. Iš daugiau nei 26 tūkst. per pastarąją savaitę užregistruotų kvitų automatiniu būdu atrinkta 10 laimingųjų, kurie gyventojams atnešė po 200 eurų vertės prizus. Pavyzdžiui, Mažeikių mieste esančioje turgavietėje buvo išduotas 1,23 eurų vertės kvitas už žuvį, kuris pirkėjui atsipirko savaitiniu Kvitų žaidimo laimėjimu. Tuo tarpu Vilniuje pietavusiam gyventojui 200 eurų prizą lėmė kreminė moliūgų sriuba ir lietiniai su varške, už kuriuos gyventojas nesumokėjo nė 3 eurų.

VMI primena, kad laimėjimą atsiimti reikia per žaidimo taisyklėse numatytą 20 darbo dienų laikotarpį, o žaidime dalyvauti galima registruojant tik fiskalinius kasos aparato kvitus. Toks kvitas apačioje turi Fiskalinį logotipą, kurį sudaro trijų raidžių „LTF“ derinys. Fiskalinių kasos aparatų kvitų pavyzdžius ir visą aktualią su Kvitų žaidimu susijusią informaciją galite rasti internete, adresu kvituzaidimas.vmi.lt. Savaitinių ir mėnesinių prizų laimėtojai skelbiami kiekvieną antradienį nuo 18 val. 40 min. specialiame televizijos reportaže per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Pilietis

Ne visi žino kaio reikia žaisti tais čekiais,kodėl nepaaiškina .Visikiad nesąmones rašo o kur galima ką nors laimėti tai nera tokio straipsnio kuriame būtų paaiškinta, ką reikia daryti su čekiu,kaip jį registruoti ir kur.

Rima

Vemti norisi ant tų sušių.Ne lietuviams yas suši ir nekabinkite ant nosies jo.Nevalgiau ,nevalgysiu svetimų tautų ,neaiškių patiekalų.Valgau tokius kuriais valgydama augau ir dabar valgau.Valgau savo pagamintą maistą ,mane ne tenkina ir nepatinka ir picos.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS