Lietuva ieško prekybos atstovo Taivane | Diena.lt

LIETUVA IEŠKO PREKYBOS ATSTOVO TAIVANE

  • 2

Ekonomikos ir inovacijų ministerija ieško prekybos atstovo Lietuvos prekybos atstovybėje Taivano sostinėje Taibėjuje ir paskelbė šių pareigų konkursą.

Atstovas skiriamas siekiant plėtoti Lietuvos ekonominį atstovavimą pietryčių Azijos regione, pranešė ministerija.

„Tikiuosi, kad išrinktas prekybos atstovas ne tik sėkmingai vadovaus Lietuvos prekybos atstovybei, bet ir suteiks impulsą siekiant pritraukti daugiau investicijų, padės vystyti lietuviškos kilmės prekių ir paslaugų eksportą, skatins abipusį technologinį bendradarbiavimą, turizmą ir veiklą kitose srityse“, – pranešime sakė ministrė Aušrinė Armonaitė.

Kandidatų paraiškos priimamos iki birželio pabaigos.

Galimybė steigti Lietuvos prekybos atstovybes tose šalyse, kuriose nėra diplomatinių atstovybių ar konsulinių įstaigų, atsirado pernai rugsėjį, kai Seimas pritarė tai numatantiems Valstybės tarnybos įstatymo pakeitimams.

Šiuo metu tokias prekybos atstovybes Taivane turi 66 valstybės, iš jų 15 Europos Sąjungos valstybių narių, tarp kurių – Suomija, Vokietija, Prancūzija, Švedija, Slovakija ir kitos.

Pernai rudenį Vilniuje buvo atidaryta Taivaniečių atstovybė.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Patarimas

Paskubekit, o tai kinai aplenks.

Pernai buvo atidaryta Taivaniečių atstovybė

šiemet Lietuva siųs savo atstovą į Taivaną, šliaužiant tokiais tempais gal po kokių 3-5 metų pirmą sutartį pavyks pasirašyti

SUSIJUSIOS NAUJIENOS