Lietuva Italijai ir Ispanijai skirs medicinos priemonių už 100 tūkst. eurų | Diena.lt

LIETUVA ITALIJAI IR ISPANIJAI SKIRS MEDICINOS PRIEMONIŲ UŽ 100 TŪKST. EURŲ

  • 19

Vyriausybė planuoja skirti iš rezervo 100 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Italijai bei Ispanijai, kurios labiausiai nukentėjo nuo koronaviruso epidemijos, antradienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis.

Jo teigimu, už šias lėšas bus perkamos medicinos apsaugos priemonės, kvėpavimo aparatai.

„Tikiu, kad Lietuvos žmonės supras ir palaikys tokį sprendimą. Kovojant už gyvybes solidarumas su mūsų partneriais Europoje ir kitur yra labai svarbus“, – feisbuke rašo S. Skvernelis.

Tikiu, kad Lietuvos žmonės supras ir palaikys tokį sprendimą.

„Už minėtas lėšas bus perkamos būtiniausios priemonės: apsauginiai skydeliai, respiratoriai, taip pat medicininė įranga, skirta kvėpavimo funkcijos palaikymui. Labai simboliška ir svarbu, jog visa tai – Lietuvoje pagaminta produkcija“, – teigia jis.

Ispanijoje nustatyta 140,5 tūkst. koronaviruso atvejų, čia mirė beveik 13,8 tūkst. žmonių. Italijoje užsikrėtusiųjų – 132,5 tūkst., mirusiųjų – 16,5 tūkst.

Rašyti komentarą
Komentarai (19)

Barborytės nuomonė.

Milijardus paskolos paėmė .Juk reikės kažkaip nurašyti ir kur patys pralobo.Juk ir tos šalysgali skolintis kaip ir mes.Ir gali aukoti.Milijonierų daugiau.Nors neskaičiau,kad mūsų milijonieriai aukojo.Uspaskichas šitiek suokė ,kail jam mūsų gaila.O kiek paaukojo ? tyla.

O

Kada Lietuvos vaistenese bus kaues???????????????????????????

Jo

Gerai gal tas Sellas pamaste, tegu valdininkai eina dirbti, ir nuogu užpakaliu užsikrėtusius gelbėti. Piliečiai savo pinigus Laisvės TV iniciatyvai aukoja, o čia štai, visiems šlapiu skuduru per....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS